Zimné módne trendy, alebo čo sa bude nosiť, keď napadne sneh?

Každý rok čelíme novinkám v módnom svete. A zatiaľ čo niektoré sa na rebríčku popularity ešte pár mesiacov potom udržia, iné veľmi rýchlo zmiznú (napokon rovnako rýchlo, ako sa v móde objavili). Pozrime sa na aktuálne novinky, ktorými budeme môcť spestriť tohtoročné zimné šatníky. Čo sa bude nosiť, keď napadne sneh?

Kostýmy ako symbol ženskej nezávislosti

Jedným z veľkých tohtoročných trendov sú kostýmy. Vedeli ste, že predtým ich nosili iba páni a ženy si nohavice s priliehavým sakom obliecť nemohli? Nebolo to skrátka vhodné, napriek tomu sa našli dámy, ktoré sa tohto nebáli a obliekli si jedinečný kúsok. Vďaka tomu sa stal z kostýmu symbol ženskej nezávislosti, ktorý tento rok označujeme za hlavný trend tohtoročnej zimy.

Nosiť ho môžete nielen do práce, ale aj na mnohé spoločenské udalosti. Je kľúčové, aby jeho súčasťou bolo oversized sako, ktoré napokon znosíte aj samostatne k džínsom alebo nohaviciam ku členkom. A keďže sa jedná o pomerne drahý kúsok do vášho šatníka, odporúčame si pred kúpou prejsť webové stránky zhromažďujúce zľavové kódy. Zalando kupón by mohol obstarávaciu cenu nového kúsku rapídne znížiť.

Kocky sú znova v hre

Ak máte H&M darčekový poukaz a premýšľate nad tým, za čo čiastku na ňom minúť, čo treba za kockovaný model do vášho šatníka? Kocky sú tento rok v zime in a plne nahrádzajú predtým populárne kohútie stopu. Pokiaľ sledujete módne trendy, iste viete, že kocky boli populárne už vlani. Tento rok ale vyhráva hlavne červené prevedenie a čiernobiela klasika. Ak ju nemáte vo svojom šatníku, je čas na nákupy.

Vesty sa navrátili z čias dávno minulých

Máte pocit, že módni návrhári trochu klamú? Potom máte pravdu. Vyťahujú totiž jeden kúsok za druhým z dávnej minulosti. Tak je to aj v prípade ďalšieho zimného trendu, ktorým sú vesty, a to aj tie prešívané. Nebojte sa ich skombinovať s košeľami rôznych strihov alebo s obyčajnými basic tričkami, ktoré sa pekne zladia s teniskami a batôžkom.