Čo je základ šatníka každej ženy?

Čo by nemalo žiadne žene v šatníku chýbať? No predsa čierne džínsy! Sú veľmi slušivé a elegantné. Tým z nás, ktoré trápia väčší zadoček alebo širšie stehná tieto džínsy pomôžu tento problémek opticky zredukovať. 

Čo je ich plus? 

Veľké plus, ktoré by vás, milé dámy, čo ešte tieto nohavice nemáte, malo presvedčiť ku kúpe je to, že nohavice sú skvele kombinovateľné snáď so všetkým. Akonáhle otvoríte svoj šatník, nájdete mnoho kúskov, ktoré budú vyzerať skvele k týmto nohaviciam. Môžete prakticky siahnuť poslepiačky a určite vyberiete vhodný top, svetrík alebo tiež blúzku. 

Vďaka ich jednofarebnosti si môžete zvoliť viacfarebný vršok. Ani na vzory nesmiete zabúdať. Skvelou voľbou bude blúzka na gombíky sa zvieracím vzorom. Tiež tradičné prúžky či kocky tento rok letia, takže na ne nesmieme v žiadnom prípade zabudnúť. 

Kde je nosiť? 

Ako sme už povedali, nohavice sú vďaka svojej farbe elegantné. Takže ak nemusíte nosiť do práce kostýmy, tak tieto nohavice budú príjemnou zmenou. Vzhľadom na ich kombinovateľnosti sa hodí aj na voľný čas. Stačí si k nim obliecť huňatý sveter alebo športový mikinu a pôsobí ležérnym dojmom. 

Ak vás čaká rande, stačí obliecť čierne džínsy, červenú blúzku, ktorú prepínajú čierne gombíky, čierne lodičky s ladiace malou kabelkou a červený kabát. Odtieň červenej by mal byť na všetkých kúskoch vášho outfitu rovnaký, inak stratí svoje čaro. 

Čo k nim obuť? 

Tu bude veľmi záležať, na akú príležitosť sa chystáte, pretože tieto džínsy vyzerajú tiež skvele k akejkoľvek obuvi. Tu bude žatvy záležať čisto na vašom vkuse. Obuť môžete všetko od čižiem po tenisky.