Moderna vo vašom domove. Koniec upratovania

Štýly sa menia a ich ponuka stále vzrastá. Žijeme v dobe, ktorá ponúka mnoho možností. Prečo ich nevyužiť? Privítajte doma moderný štýl. Čím sa vlastne vyznačuje a prečo ho zvoliť?

Funkčnosť, funkčnosť, funkčnosť

Doma by ste sa nielen mali cítiť dobre, ale predovšetkým pohodlne žiť. Preto je moderný štýl určený všetkým, ktorí si neželajú byť otrokmi svojej domácnosti. Klasické záclony a garniže sú snáď to jediné, čo v ňom zostalo z klasického poňatia bývania. A to iba pre pocit intimity v interiéri. Zvyšok má svoj prísne funkčný účel. Na kuchynskej linke rozhodne nečakajte ozdoby a nezmysly, stačia čisté línie a nutné plné dvierka všetkých skriniek.

Moderná kuchyňa

Kuchyňa v štýle moderny bude vždy jednofarebná, a to vrátane pracovnej dosky. Jednotnú farbu budú zachovávať aj spotrebiče. Nebude tu nič, čo by rušilo alebo vyčnievalo. Od rýchlovarnej kanvice až po drez – všetko bude vo funkčných lesklých odleskoch čiernej, bielej alebo striebornej. V jednote je predsa sila. Nejaké nezmyselné poličky na bodkované hrnčeky rozhodne nečakajte – kto by na nich predsa chcel neustále utierať prach.

Kúpeľňa, akú ste si priali

Podlaha bez pazúrov, v ktorých sa udržuje neporiadok a voda. Umývateľné steny s moderným prevedením hydroizolačnej stierky. Prečo sa zdržiavať s kachličkami? A keď už budú, tak rozhodne veľkoformátové. Všetko je zariadené tak, aby ste tu mali čo najmenej práce s upratovaním. Priestranná skrinka so zrkadlom pojme všetko potrebné. A keď budete chcieť, bude v skrinke zabudované internetové rádio s displejom, aby ste pri rannom vstávaní ihneď naladili tú správnu notu.

Izby plné pokoja a čistoty

Moderna vás ohromí najmä v prípade, že nie ste priaznivci sobotných upratovaní. Nebude totiž čo upratovať. Doma budete mať príjemné podlahy, o ktorých pravidelné denné upratovanie sa postará robotický mop. Nábytok je kompaktný, rozhodne ho netreba utierať raz týždenne. Nič nevyčnieva, nič neprekáža. Pár rastlín typu zamiokulkas stačí zaliať raz za dva týždne. Všetko je účelné a príjemné.

Moderna vás uchváti svojou nenáročnosťou.