Späť v čase

Móda je jeden veľký kruh. Preto sa nie je čomu diviť, že sa striedajúcim ročným obdobím prichádza ďalší staronovej módne kúsky. Tohtoročná jeseň našiel inšpiráciu od 70. rokov po tie 90.

Takže zabádejte v šatníku svojich mamičiek alebo babičiek a určite nájdete kúsok, s ktorým urobíte tento rok parádu vy.

Zamerajte sa na ramená

Iste si každá z nás pamätá obdobia, kedy som z blúzok, Páral vypchávky. Tak tento rok je všetko inak a vypchávky budeme prišívať späť. Či už pôjde o kabáty alebo blúzky vypchávky jednoducho nesmie chýbať. Pokiaľ tento outfit doplníte o široký opasok, neurobíte chybu.

Kabelky

Bolo tu obdobie veľkých kabeliek. Niekomu sa toto obdobie pozdávalo, iná ho preklínala, pretože v týchto neprehľadných veľkých kabelkách bolo ťažké niečo nájsť, obzvlášť keď človek ponáhľa. Tak týmto časom už odzvonilo, pretože na rad prichádza opak v podobe mini kabeliek. Tieto kabelečky sú naozaj malinké. Ak vlastníte chytrý telefón, nájdite pre neho iné miesto, pretože do kabelky sa vám určite nezmestí.

Farba jesene

Za farbu tohtoročnej jesene môžeme pokladať fialovú. Nebojte sa akéhokoľvek odtieňa tejto farby. Určite si ju zamilujete tiež v doplnkoch. Netreba sa báť odtiene kombinovať.

Ďalšie farbou, ktorá ovládne jeseň je tiež horčicovo žltá. Táto farby rozsvieti vás outfit a v pochmúrnom jesennom počasí budete len žiariť. Pokiaľ si zaobstaráte kabát tejto farby, určite neoľutujete a vynosíte ho aj ďalšiu sezónu.

Samozrejme, že s klasikou ako je hnedá, čierna a vínová sa nedá nič pokaziť. Siahnite po rôznych odtieňoch týchto farieb a popustite uzdu fantázii a z okukaných farieb vytvorte očarujúce outfit.