Aj tohtoročná jeseň sa nesie v znamení svetrových šiat

S príchodom chladnejších dní sme rapídne pozmenili svoj šatník. Ľahké letné šaty išli do hĺbky skríň, na povrch sa zase vynorili džínsy, svetre a samozrejme aj mikiny a bundy. S chladnejším obdobím sa nám však dostali do rúk aj svetrové šaty, ktoré boli in vlani. Možno ste si v okamihu, keď ste ich držali v rukách hovorili, či ich vyhodiť alebo či ich nechať – vynosím ich aj tento rok? Na otázku máme jednoznačnú odpoveď – áno!

Aj tento rok sa nesie v znamení svetrových šiat. Pokiaľ chodíte aktívne nakupovať, na svetrové šaty narážate prakticky na každom rohu. Sú skrátka jedným veľkým hitom, ktorý z rebríčka módnych trendov len tak nevyjde.

Úplety sú pre jesenné dni ako stvorené

Aj tento rok teda platí, že úplety sú pre jesenné dni ako stvorené. Svetrové šaty sa navyše kombinujú veľmi dobre, môžete si k nim dať poltopánky, ale samozrejme aj členkové topánky alebo čižmy v kovbojskom štýle. A samozrejmosťou je doplnenie šiat o pančuchy alebo silonky.

Svetrové šaty majú tiež tú výhodu, že aj keď vyzerajú akokoľvek elegantne v akejkoľvek kombinácii, sú neustále komfortné, pohodlné a veľmi praktické.

Ponuka plná svetrových šiat

Až zase zamierite nakupovať, všimnite si, aká je ponuka svetrových šiat pestrá. Svetrové šaty sú skutočne hojne zastúpené v ponuke každej módnej značky. Jednotlivé kúsky sa snáď líšia iba svojim materiálom, tiež farebnosťou alebo strihom. Či už si však vyberiete akýkoľvek strih alebo farbu, určite si daný kúsok obľúbite a nebudete chcieť nosiť iný.

Široká ponuka strihov je skvelá v tom, že si vyberie žena akejkoľvek postavy. Či už sa pýšite štíhlu líniu a postavou ako špáradlo alebo je vaša postava skôr do ovocia menom hruška, nájdete si svetrové šaty, ktoré vám budú svojim strihom a štýlom plne vyhovovať a ktoré vám budú lichotiť. Či už vám budú lichotiť voľnejšie v páse alebo šaty v páse s opaskom, pamätajte na to, že by šaty nemali končiť nad kolenami.