Metalové farby sú jasnou voľbou

Súčasná móda si často hrá s najnovšími módnymi trendmi. Mnohokrát jednotlivé trendy nie sú tak dobré, aké mali byť, aj keď sa o nich špekulovalo už veľmi dlho. Pri nakupovaní je tak nutné zvážiť, či si daný kúsok máte alebo nemáte kúpiť. U mnohých kúskov sa totiž dočkáte veľkého sklamania, pretože práve ony majú predurčené byť moderné iba po štrnásť dní.

Takéto dilema sa u mnohých žien konalo jednoznačne minulý rok, kedy prišla na módnej trh novinka v podobe roztrhaných nohavíc. Nikto nechcel za tento kúsok utrácať veľké peniaze, a tak si radšej daný kúsok nekúpil. Bohužiaľ však urobil zle, pretože tento kúsok sa drží na prvých priečkach módne popularity do teraz a stále stúpa. Roztrhané kolená už má kdekto, pretože si ich môže vytvoriť doma zo starých džínsov a nemusí minúť ani korunu, avšak bohužiaľ pre nich sa stali veľmi obľúbené najmä kúsky, ktoré sú roztrhané odhora až dole – čím viac dier, tým lepšie.

Aj súčasnú sezónu sa do našich hláv vkradne dilemu. Síce tohtoročnú jar povedú pastelové farby, ale na trhu sa vyskytuje aj iné novinka, a to v podobe metalového odtieni. Ide o žiarivo striebornú farbu, ktorá má často čierny podklad. Táto farba však dominuje najmä doplnkom. Zle urobí ten, kto si túto farbu zvolí na druhoch oblečenia, ako je napríklad tričko, crop top alebo nohavice či džínsy. Jednoznačne budete dominovať vtedy, kedy metalovo strieborný odtieň zvolíte na svojej kabelke alebo na svojich nechtoch. Ak si kúpite také aj topánky, bude to najlepšia voľba, ktorú v živote urobíte. Naviac sa vám určite zapáči natoľko, že ich budete chcieť nosiť aj k lookům, ku ktorým práve nemôžte (aj keď takých kombinácií je naozaj málo).

Metalovú obuv nájdete takmer v každom obchode, a to nielen s obuvou. Nájdete ich predovšetkým u poltopánok alebo takzvaných oxfordek. Tie sú navyše tiež stále trendy a „in“, a tak neurobíte zle ani v tej situácii, keď si v takej farbe kúpite práve je.