Kráľovská modrá je farbou roka. Ako ju nosiť?

Rok už dávno začal, čo prinieslo celý rad najrôznejších módnych kúskov. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí sa o módu zaujímajú, odporúčame sa tento rok zamerať najmä na kráľovsky modrú farbu. Kým vlani patrila k farbám roku smaragdovo zelená, tento rok čiže rok 2020 patrí kráľovsky modrej farbe, ktorú mnohí už majú vo svojom šatníku, keďže ide o krásny, výrazný odtieň. Ak vám táto farba v šatníku chýba, urýchlene to napravte.

Možno si však kladiete otázku, ako tmavo modrú farbu, ktoré sa tiež hovorí kráľovsky modrá, nosiť. Našťastie pre vás máme niekoľko tipov, ktoré sú priamo od vojvodkyňa Meghan, ktoré sa síce v posledných dňoch rieši v inom kontexte, napriek tomu patrí k módnym ikonám.

Kráľovsky modrá podľa vojvodkyňa Meghan

Ak sledujete dianie okolo kráľovskej rodiny, pravdepodobne si tiež všímate toho, čo majú jednotliví členovia kráľovskej rodiny na sebe. Do kráľovskej rodiny patrí už nejaký ten piatok aj vojvodkyňa Meghan, ktorá síce so svojím mužom nechce čerpať kráľovskej výhody, napriek tomu sa s kráľovskou rodinou bude už do konca života spájať.

Práve ona je jednou z módnych ikon, ako už bolo povedané. Jej obľúbená farba je kráľovsky modrá, a tak sa od nej môžete inšpirovať. Vďaka nej viete, že sa kráľovsky modrá farba hodí ako na všedný, tak na oficiálnej či spoločenské udalosti.

Modré šialenstvo

V súčasnom svete módy vypuklo na začiatku roka doslova modré šialenstvo. Modré kúsky sa objavujú v každej prichádzajúce kolekcii v obchodných domoch, tiež sa s ňou vo veľkom stretnete na internete. Síce sa stretnete s rôznymi modrými odtieňmi, napriek tomu ten kráľovský odtieň je najpútavejších.

Ako už bolo spomenuté, modrú kráľovskú farbu možno nosiť prakticky kamkoľvek. Nebojte sa ju ani najrôznejšie kombinovať, hodí sa k nej treba vínovo červená, tiež tmavo zelená farba alebo naopak svetlejšie odtiene, ako je béžová alebo svetlo ružová farba.