Vyberáme plavky podľa postavy

Pri výbere plaviek sa každá žena musí najskôr zamerať na svoju postavu. Práve postava je to, podľa čoho sa plavky vyberajú. Či už ste majiteľkou pevnejšieho tela, ktoré neznesie všetky typy plaviek, alebo štíhle postavy, ktoré zase nepristanú všetky strihy, oceníte vedieť, na aké plavky sa pri výbere plaviek zamerať. A my vám poradíme.

Každý rok na pulty obchodov dorazí nespočetné množstvo plaviek a len málokto sa v nich vyzná. Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí sa o módu nezaujímajú, možno nebudete vedieť, po akých plavkách siahnuť. Niektoré ženy nakupujú naozaj nerady, najradšej by nakupovali cez internet, ale bohužiaľ plavky sa vyskúšať musia. Ale aby ste si nemuseli skúšať všetky typy plaviek, zamerajte sa na tie, ktoré postave lichotia.

Jednodielne plavky s výstrihmi pre bacuľky

Boubelky alebo ženy, ktoré sú majiteľkami pevnejšej postavy, iste ocenili, že sa do módy dostali jednodielne plavky, ktoré im pomohli zakryť ich nedokonalosti. Mnohé ženy pevnejšie postavy sa hanbia za to, ako vyzerajú, preto premýšľajú nad tým, že v lete absolútne vynechajú návštevu kúpalísk. Lenže to je samozrejme zlé rozhodnutie, nie je potrebné sa v lete potiť. Za osviežením vyrazte v krásnych, jednodielnych plavkách, ktoré sú zvláštne svojimi drobnými prestrihmi napríklad na bruchu. Prestrihy neodhaľujú kilá navyše, naopak tvoria z plaviek lepšie padnúci kúsok, ktorý robí aj z bacuľky neodolateľnú mačku.

Vrchný diel bez ramienok pre ženy s väčším poprsím

Ak ste majiteľkou pekného tela, ak ste so svojim telom spokojná a nepotrebujete nadbytočné kilá skrývať, môžete siahnuť po bikinách. Zatiaľ čo spodný diel je možné zakúpiť v dvoch či troch prevedeniach a každej žene sadne niečo iné, vrchných dielov sa na trhu nachádza mnoho. Zatiaľ čo ženy s bežne veľkým poprsím si môžu zakúpiť klasické, moderné strihy, ženy s veľkým poprsím by mali siahnuť po vrchnom dieli bez ramienok. Ten sa nehodí najmä pre ženy s menším poprsím, pretože robí zo ženy ženu „plochú“. Keď je však žena majiteľkou väčšieho poprsia, plavky bez ramienok jej padnú úplne dokonale.