Cardigany? Stále „in“!

Jarné obdobie je veľmi obľúbené. Väčšinou sa totiž stretávame v obchodoch s novými trendmi, ktoré si móda nechávala práve na tieto teplejšie dni. Keďže sú teplejšie dni tu (aj keď rana a večery patrí stále k tým chladnejším), novinky na pultoch obchodov pribúdajú obrovskou rýchlosťou. Ani nákupné maniačka nestíhajú sledovať jednotlivé kúsky, ktoré úplne drancujú najrôznejšie značky obchodov. A tak sa páni nemôžu čudovať, keď ich drahé polovičky zamieri ihneď po výplate do obľúbených predajní s oblečenia, obuvou či s doplnkami, aby si zakúpili to najlepšie, čo im padne do oka a čo sa teraz ocitá v „in“ zóne.

Veľa kúskov však pretrvala na svojej modernej pozícii. Jedná sa predovšetkým o roztrhané nohavice, ktoré vedú jednoznačne v každom meste a v každom štáte. Jednoduché basic topy sú tiež stále obľúbené rovnako ako Conversky či Timberland. Medzi stále kúsky patrí jednoznačne aj cardigany, ktoré sú skvelou alternatívou pre tých, ktorí hľadajú niečo na zahriatie, čo im ale zároveň skvele doplní ich tričko a ktoré nebudú musieť preťahovať cez hlavu. Navyše cardigany teraz nájdete v tých najlepších farebných prevedeniach, čo iste stojí za povšimnutie.

Okrem iného sú cardigany teraz nielen v rôznych farebných kombináciách či vzoroch, ale aj v rôznych strihoch. Vďaka tomu, že je tento druh svetra špecifikovaný ako predovšetkým sveter bez zapínania, ktorý je voľne spustený, dostávajú návrhári celkom voľnú ruku v tom, že si môžu pohrať s prevedením strihu. Niektoré nájdete v prevedení voľne rovného strihu, iným oslníte predovšetkým vďaka čipov, ktoré dominujú celému outfitu, ďalšie vás zaujme treba chlpatým spracovaním, iný naopak svojim ľahkým materiálom. Niektoré sú lemované, iné s rôznymi aplikáciami. Vyberať si teda môžete z tých najrôznejších typov, a tak si väčšinou príde na svoje úplne každá žena.