Ako nosiť džínsy

Už vo viacerých prípadoch sa ukázalo, že nie každý kúsok, ktorý je síce moderný a pekne vyzerá na štíhlej postave, pristane každej žene. Veľakrát robí problém dokonca aj naozaj štíhlym postavám, pretože, dajme si ruku na srdce, každá postava je inak stavaná a každá je inak pevná alebo nie. Preto je vždy dôležité myslieť na to, že aj keď si v obchode vyberáme len tie najštýlovejšie kúsky, musíme hľadieť tiež na fakt, že nám nemusia zrovna sedieť. Radšej všetko vyskúšať trikrát, než aby sme kúsok na druhý deň vracali a prosili o vrátenie peňazí. 

Mnoho žien si kladie otázku, ako nosiť určitý kúsok oblečenia. Ide najčastejšie o obľúbenú džínsovú bundu, pretože niektoré kombinácie sú vkusné, iné sú úplne cez čiaru. Napríklad vkusná je kombinácia predovšetkým obľúbené bundy a letných šat. Takáto kombinácia je naozaj skvelá! Nevkusné sú však kombinácie so zvonovými nohavicami alebo iným hippie štýlom. Rovnakú otázku si kladú ženy ohľadom džínsov. Ako nosiť džínsy a s čím je v skutočnosti kombinovať? 

Džínsy sú najzákladnejšie kúsok každého šatníka 

Džínsy sú to najzákladnejšie, čo vôbec môžeme v šatníku mať. Ide o tú prvú vec, čo si kúpime, pri robení nového šatníka. Ak nemáme aspoň dvoje džínsy v skrini, je nutné kúpiť ďalšie. Džínsy sú teda naozaj niečo, čo nesmie nikto, ani muž, ani žena, postrádať. Následné nosenie je potom to najjednoduchšie, pretože sa džínsy teraz kombinujú úplne so všetkým. Je jedno, či k nim zvolíte klasické tenisky či lodičky, pretože v súčasnej dobe je veľmi štýlové, keď kombinujete ležérnosť a elegantnosti. 

Najhoršie u tohto kúsku oblečenia je jeho výber. Ak žene nesedí nohavice tak, ako by si predstavovala, nemala by si ich kupovať, pretože džínsy by sa nenosili vkusne. Je nutné, aby sedeli presne tak, ako žena chce a ako sa v nich cíti. To je ten najdôležitejší fakt, bez ktorého by to naozaj nešlo.