Jar / leto 2019: V móde je stále džínsovina aj pastelové farby

Jarná kolekcia pred nejakou chvíľou dorazila na pulty obchodov s oblečením. Ak ste do obchodov ešte auto nemieri, teda neviete, čo aktuálne „frčí“, všetko prezradíme. Tohtoročné jarné a zároveň letnej kolekcie nepriniesla veľa nových kúskov, skôr zostali v móde minuloročnej hity. Na jednej strane je to dobrá správa, pretože nijako neminiete. Len si ich vytiahnete z hĺbky vašich skríň a oprášite.

džínsovina neumiera

Medzi stále štýlové kúsky sa radí tých z džínsoviny. V súčasnej dobe nájdete na pultoch obchodov mnoho džínsových kúskov, ktoré si doslova zamilujete. Možno už rad z nich máte vo svojej skrini. Stále moderné je džínsová bunda, ktorú možno kombinovať nielen s džínsy, ale aj s šaty či sukňou. Populárna zostávajú aj traky, ktoré si iste pamätáme z detstva, pretože to boli naše obľúbené nohavice, do ktorých vreciek sme dali akékoľvek sladkosti.

Stále moderné sú aj džínsové sukne. Je jedno, či máte zapínanie na boku či vpredu, je jedno, či sa zapínajú na zips alebo na cvočky, nebojte sa ich ukazovať svetu.

Aj pastelové farby našli svoje stále miesto

Počas zimy sa do módy dostali pastelové farby. Najskôr sme si ich zamilovali hlavne na bytových doplnkoch, teraz nimi spestrujú náš šatník. Najlepšie urobíme, ak si kúpime oblečenie vo svetle žltom, vo svetlúčko modrom či v ružovkastej odtieni.

Medzi naše tipy sa radí luxusné bundy v ružovej a modrej farby značky Reserved. Sú to typické krivák, ktoré sú nadčasovo krásne a pohodlné.

Priesvitnosť je novo v móde

Medzi nové štýly sa radí hlavne priesvitnosť. Väčšinou sú na oblečení priesvitná ramienka, ktoré aj z obyčajného topu robia elegantný kúsok. Veľmi často majú šaty priesvitná chrbát alebo tričká majú priesvitné rukávy.

Nech už si kúpite akýkoľvek kúsok s priesvitnými prvkami, neurobíte krok vedľa. Takéto kúsky možno kombinovať ako s ležérnym štýlom, tak s elegantnosťou.