Nová módna kolekcia je tu!

Začiatok nového roka je tu a s ním prichádza aj nové módne kolekcie. Módna návrhárka Josefina Bakošová prináša svoju novú kolekciu s názvom Tones. Pre koho je táto kolekcia určená a čo v nej nájdete? 

Čo v kolekcii nájdeme? 

Táto módna kolekcia je venovaná snáď pre všetky ženy na svete. Ten svoj vysnívaný kúsok tu nájde každá z nás. A na postavu sa obzerať nemusíte. Je tu tu mnoho ako pre moletky, tak pre štíhle ženy. Ak milujete jednoduché strihy a nesúmerné detaily, tak si kolekciu určite zamilujete. Vďaka týmto detailom je to týchto modeloch skrytý pohyt. 

Návrhárka venovala pozornosť obzvlášť košeliam a košeľovým šatám, kabátom, širokým nohaviciam rôznych strihov a tiež večerným šatám. A to je výpočet len toho najdôležitejšieho. Kolekcia toho skrýva oveľa viac. 

farby 

Tu návrhárka dala vyznieť jemným farbám. Ako sú napríklad jemné tóny krémovej, svetlo šedej alebo tiež biele. Len občas narazíte na odtiene modrej alebo čiernej. Návrhárka sa oproti minulej kolekcii zamerala viesť farby skôr tón v tóne. 

zaujímavosť 

Kolekcia sa stáva veľmi zaujímavou vďaka spracovaniu odevov pri krku. Nájdeme tu rôzne goliere tak i vysoké nákrčníky takmer až roláky. Stojace goliere nájdeme ako u kabátov tak i šiat alebo košieľ. 

materiál 

Materiál je pri modeloch volený veľmi kvalitný a praktický. U kúskov ktoré vás majú zahriať je volená teplá a jemná vlna a u kabátov funkčné polyamid. Tento materiál je odolný proti poveternostným podmienkam, ktoré nám zima prináša. U ďalších modelov tak nájdeme bavlnu s elastínom, hodváb atď. 

V kolekcii nájdeme aj dvoje krásne dlhé večerné šaty.