Ako zväčšiť prsia bezbolestne?

Tak ako ženy s vlasmi rovnými ako slama by ich radi samou kučeru a ženy s lokňami by radšej vlasy rovné, tak ženy s malým poprsím by chceli veľké a naopak. Každé toto prianie má svoje odôvodnenie. Toho čo máme, si väčšinou nevážime a rady by sme mali to druhé. Prečo to tak je nevieme. Ale môžeme si k tomu druhému všelijako pomôcť. Pre vlasy postačí kulma alebo žehlička a ako na prsia? Máme pár rád. 

Ako ich zväčšiť? 

Pre väčšie poprsie si nemusíme ísť zrovna k chirurgovi. Väčšina z nás si to nemôže finančne dovoliť, alebo jednoducho pod nôž sa nám ísť nechce. Ide to totiž aj inak. Postačí vám pár módnych trikov k dosiahnutiu vysnívaného cieľa. 

dekolt 

Síce sa vám môže zdať zvláštne prečo práve upozorňovať na toto miesto, keď nie je práve podľa vašich predstáv, ale ukrýva sa v tom trik. Vďaka dekoltu upútate pozornosť na vrchnú časť výstrihu, skôr teda ku krku a tam očaríte napríklad krásnym náhrdelníkom. 

pas 

Hovoríte si prečo je pas dôležitý, keď riešime prsia? Je to jednoduché. Vďaka malému poprsie žena takmer stráca pas. Keď pas zvýrazníte širokým opaskom alebo nohavice do pása, pas sa tak opticky zúži a tým sa rozšíri hrudná časť. Vytvoríte tak ideálny optický klam. 

pruhy 

Báječným pomocníkom v hre s optickým klamom je prúžok. V tomto prípade sa jedná o pruh vodorovný. Keď siahnete po upnutom topu s vodorovnými pruhmi určite neurobíte chybu. Pokiaľ budú pruhy širšie, efekt bude výraznejší. 

Verte, že tieto tri typy hoci sa môžu zdať ako drobnosti, vás milo prekvapí a neuniknete skúmavým pohľadom.