Je vlasový styling váš každodenný rituál? A aké k tomu používate produkty?

Každý človek vie, že na dokonalom vzhľade a dokonalej Visazí sa podieľa aj to, ako vyzerajú naše vlasy. Pre mnohých ľudí sú vlasy každodenné pýchou, na druhú stranu nie každý má ráno čas sa s nimi hrať. Síce niektoré ženy dnes a denne vlasy vyčerpávajú tým, že je žehlí s pomocou žehličky na vlasy alebo že je suku s pomocou fénu, iní ich len vychutná s pomocou gélov alebo tužidiel. Lenže aj keď svoje vlasy len vychutná s pomocou produktov slúžiacich k vlasovému stylingu, musíte si uvedomiť, že nie všetky produkty sú pre vaše vlasy dobré a že aj v tomto prípade je nutné investovať do kvalitnejšie vlasovej kozmetiky. 

Ak budete dnes a denne do vlasov vtierať gély, peny na vlasy alebo fixačné vosky, môžu sa vyčerpať, vysušiť a neskôr môžu začať vypadávať. Dôvodom často bývajú menej kvalitné produkty, ktoré k vlasovému stylingu využívate. 

Nejeden kaderník by vám povedal, že aj pri vlasovom stylingu by sa malo investovať do kvalitných produktov. Viete, do akých konkrétnych produktov by sa malo investovať? 

Investujte do kvalitných produktov pre vlasový styling 

Aby bol váš vlasový styling dokonalý, stylingové prípravky sú potrebnú vecí, aby účes dlho držal aj za všetkých okolností a pri akýchkoľvek vplyvoch. Využiť môžete napríklad gély na vlasy, ktoré majú v obľube skôr páni. Tí by mali dbať na to, by gély vlasy príliš nevysušovali. Podobne je to u lakov na vlasy, s ktorými majú skúsenosti predovšetkým ženy. Neraz sa stalo, že laky na vlasy urobia vo vlasoch nepríjemný poprašok vyzerajúce ako lupy. 

Novinkou vo svete vlasového stylingu je takzvaná hlina na vlasy, ktorú si obľúbili skôr muži. 

Vyberajte z ponuky najlepších značiek 

Na vlasovej kozmetike sa skrátka nesmie šetriť, ani u produktov na vlasový styling to nie je inak. Odporúčame produkty na vlasový styling značky L’Oréal Proffesionnel či značky Wella Professionals.