Čo obliecť na prvú schôdzku?

Keď ide na prvý (no vlastne je jedno na koľké rande) žena, trávia niekedy možno aj hodiny skúškou najvhodnejšieho outfite, ktorý si obliecť, aby muža zaujala a nemohol na ňu zabudnúť. Ale ako to máte vy, páni? 

Tiež si tým lámete hlavu? Alebo oblečiete prvá vec, na ktorú narazíte v šatníku? Nebojte, my vieme, že si aj vy na obliekanie nechávate záležať obzvlášť, keď idete na svoje prvé rande. Nie vždy je jednoduché ženu pozvať na stretnutie. Niektorí jednoducho nie sú tak sebavedomie a nápadití, ale keď sa to podarí a tá krásna žena sa schôdzkou súhlasí, je treba ju zaujať, ako svojím osobným kúzlom, tak tiež vzhľadom. Preto prípravu na svoje rande nikdy nepodceňujte a nemusí to byť len to prvé. Po čom teda siahnuť a čo rozhodne neobliekať? My vám dáme pár rád! 

Čo rozhodne NIE! 

Tak dôležitý večer sa blíži. Vy máte obľúbenú mikinu, ktorá vám nosí vždy šťastie, tak čo si ju teda obliecť, aby rande vyšlo? Predsa sa v nej cítite pohodlne vďaka jej športovému štýlu a čo potom tie tepláky alebo tie báječné obnosené džínsy čo máte už zo strednej a zažili s vami mnoho zábavných dní? TAK toto rozhodne NIE A EŠTE RAZ NIE! 

Týmto outfitom nezapůsobíte na žiadnu ženu. Nielen, že si povie, že vám na večeru s ňou nezáleží, pretože ste si nedal prácu s oblečením, ale bude vás mať za nevkusného chlapa bez vychovanie. 

Čo rozhodne ÁNO! 

Ak sa nechystáte do nóbl reštaurácie, kde by nebol na škodu oblek, môžete sa trochu uvoľniť. Siahnuť môžete po džínsoch, ale pozor, žiadne obnosené, roztrhané kúsky. Tiež si vyhnite rôznym nášivkám. Rifle môžu mať ako modrú tak čiernu farbu. 

Z ženského pohľadu nie je nič lepšie, ako keď si muž vezme na schôdzku košeľu. Muži v košeliach sú proste sexi. A dáte tým žene najavo, že vám na schôdzke záleží a že ju beriete vážne. Dbajte na to, aby vám košele dobre sedela. Pokiaľ si v tejto sfére nie ste istí, nechajte si poradiť od personálu. Opäť sa držte pravidla, v jednoduchosti je krása. Stavte na jednofarebnú košeľu, prvý gombík nechajte rozopnutý, a pokiaľ je na to vhodné počasie pokojne vyhrňte rukávy.