3 trendy, ktoré nie sú tak štýlové, ako sa zdajú byť

Móda si v poslednej dobe uvádza na trh pomerne šialené kúsky. Keďže je tu už takmer jeseň, mali by sme sa obzrieť na trendy, ktoré sa síce počas tohtoročného horúceho leta nosili, ale ktoré neboli tak štýlové, ako sme si to o nich mysleli. Samozrejme rad ľudí nosí najrôznejšie kúsky hlavne preto, že naozaj sa im páči, ale ak ste sa obzerali len na to, ako módne sú, možno ste sa trochu sekli.

Počas tohtoročného leta prišlo do kurzu naozaj veľa noviniek, ktoré nám vyrazili dych. Niektoré boli úplne fenomenálne, iné však neboli tak krásne, ako sme očakávali. Napríklad traky – tie zabodovali, rovnako ako metalovo strieborné alebo zlaté sandálky. Ale čo bolo naozaj tragédiou, bez toho aby sme to vedeli?

1) Masívne pásky

Počas leta sme sa opäť mohli stretnúť s outfitom, ktorý sa skladal z jednoduchých šortiek, ktoré boli väčšinou naozaj mini, ďalej sa k tomu dalo basic tričko alebo nátelník s tenkými ramienkami a potom masívny opasok, ktorý vždy upútal našu pozornosť. Lenže práve tento pásik bol jeden veľký omyl. Vďaka tomu, ako masívne bol, sa k danému looku nehodil – vlastne sa nehodil k ničomu, a napriek tomu sme ho bláznivo nosili.

2) Krajové „kovbojky“

Iste si spomínate na kúsok, ktorý ste vídali v obchodoch pomerne veľa. Jednalo sa o krajkované kovbojky, ktoré sme väčšinou mohli nájsť práve u obľúbených Vietnamcov, ktorí ich predávali za zlomok ceny. Väčšinou boli naškrobené, ale aj tak pomerne padali z nôh. Napodiv sa tento starý kúsok nejako zázračne oprášil a bol opäť hojne nosený, ale tento kúsok naozaj mal zostať radšej tam, kde sme ho pred rokmi nechali.

3) Minisukne

Do minisukní sú zbláznené hlavne dievčatá, ktoré nemajú čo iného ukázať, ako svoje nohy. Ovšem minisukne už dávno nie sú štýlové – bohužiaľ alebo skôr vďakabohu. Dnes sa nosia už dlhšie sukne, ktoré siahajú minimálne ku kolenám. Ak sú skladané alebo tylovej, bod pre vás.