Guess

Značka Guess bola založená v roku 1981 bratmi Marcianovými, ktorí pred tým opustili juh Francúzska, aby v praxi uskutočnili svoj americký sen. Dokázali veľmi okázalo prepojiť nespútaný exkluzívnej západnej štýl s vysoko elegantnými prvkami svojej milovanej rodnej krajiny a francúzskej elegancie. A tak vznikla jedinečná módna ikona, teda značka Guess. Jeden z prvých návrhov boli úplne perfektný veľmi priliehavé džínsy s názvom Marilyn, ktoré boli teda doslova rozobrané pod rukami a vypredané v priebehu niekoľkých hodín. Vízia bratov Marciano túto značku posunuli naozaj veľmi vpred až k úplne novým hraniciam. Značka Guess sa tak stala symbolom veľmi dobrodružného, sviežeho, zmyselného, mladistvého a sexy životného štýlu. 

Jedinečná zmyselná značka Guess 

Svetoznáma značka Guess zaujala tiež svojimi reklamnými kampaňami, ktorými sa značka zviditeľnila. Postavili sa za ňu tiež tváre svetového modelingu, ako Claudia Schiffer, Naomi Campbell a Eva Herzigová a mnoho ďalších. Značka Guess sa stala globálnou lifestylovú značkou s obrovským, úplne kompletným sortimentom luxusného špičkového oblečenia a krásnych doplnkov. Spolupracuje s 19. licenčnými partnermi, má 1210 obchodov vo viac ako 80 krajinách sveta a jej sloganom je značky Guess – Faces to Watch. Úspech tohto sloganu uviedol spoločnosť Sequel, vlastníka tejto značky k objaveniu mnohých nových funkčných spôsobov, ako dostať do podvedomia svoju značku. 

Svetoznáma značka Guess 

Túto luxusné, vysoko obľúbenou a svetoznámu značku možno chápať ako módnu ikonu nesúci na módny trh revolučný dizajn oblečením topánok, kabeliek, šperkov aj hodiniek. Značka Guess je vysoko elegantný a úplne rozpoznateľný prvok pre všetkých ľudí, ktoré nesú zvnútra spoločnosti von prvotriedne návrhy, prepracované modely, luxusné a kvalitné materiály, ktoré vás dostatočne osloví a uchváti svojim dizajnom. Táto spoločnosť je ochotná urobiť pre úspech svojich modelov a produktov Guess vždy niečo navyše. Značka Guess ponúka dámsku, pánsku i detskú kolekciu oblečenia, blúzky, tričká, nohavice, šaty, svetre, mikiny, bundy, džínsy, kabáty, mikiny i vesty. Vyberiete si tiež zo širokej škály všetkých rôznych doplnkov, ako je pekné šperky, hodinky, šatky, šály, opasky, tašky, batôžky, kabelky a dámske i pánske obuv.