Aj peňaženka musí byť vkusná a štýlová

Doplnky tvoria konečný look – to je všeobecne známe. Lenže veľa ľudí nevie doplnky tak dobre doladiť. Ovšem potom je tu druhá skupina žien, ktorá zase dominuje práve tým, že ich outfity sú absolútne bezkonkurenčný a štýlové. Mnoho dám dokonca vníma každučký detail daného looku. Nikdy sa teda nestretnete s tým, že by mala vzory nejako pomiešané (pokiaľ to samozrejme nie je účel), že by zlatá farba krížil striebornú alebo že by neboli nielen vhodné doplnky, ale aj obuv. 

Rovnako ako na topánky ženy dbajú najmä na základné doplnok, a síce na kabelky. Tých musí mať vo svojej skrini naozaj veľa, pretože vždy musí ladiť k potrebnej udalosti a k danému looku. Nechýba teda väčšinou listové kabelky na plesy alebo na dôležité konferencie či pohovory. Veľké tašky však taky musí byť v šatníku, pretože práve tie sú najvhodnejšie na bežné použitie, ak mierite napríklad len tak na nákupy. Menšie kabelky cez rameno sú vhodné na výlety, ktorých za súčasného teplého počasia je habadej. Taky ženy musia vlastniť nejaký vkusný mini batôžtek, ktorý je vhodný predovšetkým pre turistické výstupy, kedy potrebujete schovať len pitie a nejaké drobné občerstvenie. 

V správnej kabelke nechýba vkusná peňaženka 

V kabelkách žien nájdete rôzne veci – predovšetkým nájdete nejaké šminky (napríklad rúž alebo púder, keby sa zľakol nos). Ďalej nájdete určite aj zrkadlo alebo napríklad dezodorant. Potom nájdete klasické veci, ako sú kľúče alebo peňaženka. Peňaženka je však ozdobou celej kabelky a mali by byť absolútnym skvostom. Preto sa nie je čomu diviť, keď si ženy také skvosty starostlivo vyberajú a dokážu za ne minúť hotový majland. 

Peňaženka by mala byť podľa aktuálnych módnych trendov, pretože aj v tomto doplnku sa trendy striedajú ako na bežiacom páse. Dbajte na to, aby bola peňaženka aspoň podľa aktuálnej moderné farby. Skúste dbať aj na to, aby ste na nej nemali žiadne aplikácie, ktoré by sa mohli odtrhnúť – peňaženku ste museli kupovať čo mesiac zas a znova.