Veľký comeback hlási ľadviny aj košele so zvonovými rukávmi. Čo ďalšie sa po rokoch objavilo na pultoch obchodov?

Či už si kupujete veci z konfekcie, ktoré sú cenovo prijateľnejšie, ale kvalitou vôbec nezodpovedajú kvalitným kúskom, alebo investujete do oblečenia preslávených značiek, ako je značka Michael Kors alebo Blauer, pri ktorých o kvalite nemožno pochybovať, určite ste zaregistrovali niekoľko vecí, ktoré hlásia svoj comeback. Poďme si spomenúť konkrétne módne kúsky, ktoré sa po rokoch dostali na pulty obchodov s oblečením.

Ľadvinky hlási svoj veľký návrat

O súčasnej móde by sa dalo povedať, že sa inšpiruje dávnou minulosťou, respektíve osemdesiatymi, deväťdesiaty rokmi, ktoré sa vyznačovali extravagantnosťou a túžbou vynikať. Dnes ľudia nechcú ísť s davom, a tak sa nemôžeme čudovať tomu, že kúsky pochádzajúce z tejto krapet bláznivej doby žne takú vlnu úspechu.

Veľkej popularite sa teší napríklad ľadvinky, a to nielen ľadvinky Michael Kors. Jedná sa síce o kúsok, ktorý rozdeľuje obyvateľstvo na dve skupiny (a síce na tých, ktorí ich milujú, a na tých, ktorí ich nemusia), napriek tomu sa stále nájde viac tých, ktorí ľadvinky vynosí a preferujú pred ostatnými podobnými doplnkami.

Zvony, kam sa len pozriete

Spomínate si na spomínaná osemdesiate, deväťdesiate roky? Čo týmto letom dominovalo? Určite vás napadnú zvony, ktoré boli všade, kam ste sa len pozreli. Zvonové rukávy mali košele, zvonové nohavice mali nohavice. Síce sa opäť jedná o kúsok, ktorý rozdeľuje obyvateľstvo, avšak aj v tomto prípade možno povedať, že kúsok sa ujal a teší sa obľúbenosti.

V súčasnej dobe sú hitom predovšetkým košele so zvonovými rukávmi, ale aj svetre, ktoré rukávy majú podobne rozšírené. Takzvané zvonové či mrkvovej nohavice sa tak veľkej popularite zase neteší.

Batika je späť

Síce si možno kúpiť tričko Armani v jednofarebnom prevedení, ale mnohým sa môže zdať krapet konzervatívny v porovnaní s batikovanými modely, ktoré sa opäť po rokoch dostali do módy.