Veľkú úlohu hrajú pestré farby

Keď mu túžite zaujať svojím lookom, mali by ste sa zamerať na jednotlivé kúsky. Každá udalosť, na ktorú idete, si žiada svoje outfity, pretože na každej udalosti musíte zažiariť inak. Na plesy to chce niečo štýlového, avšak nie lacného. Musí z vás dýchať pocit, že ste jedinečná a že práve vy ste kráľovnou tohto plesu. Na akcie, ktoré sa týkajú napríklad výročia s partnerom, je nutné, aby ste sa zamerali predovšetkým na look, ktorý nie je odvážny, avšak ktorý hovorí, že ste žena svojho muža. Narodeniny či párty s kamarátkami sú oveľa jednoduchšie, pretože si môžete obliecť často aj to najpohodlnejšie, čo doma máte (výnimku tvorí samozrejme tepláky a pyžamo). Košele a obľúbené trhané džínsy jednoznačne zabodujú.

Počas každej sezóny však musíte myslieť aj na fakt, že sa móda rozhodla vám žitia trošku skomplikovať, a síce vymyslela si nové trendy. Tie ste iste neprehliadli, pretože sú tieto noviniek plné obchody a nosí je takmer každý teenager. Aj tohtoročná sezóna nie je výnimkou, avšak v tej tohtoročnej sa nestretnete s novinkami, ale predovšetkým s farbami. Počas nadchádzajúcej jarnej sezóny sa totiž pripravte na to, že počas každej udalosť zaujmete predovšetkým pestrými farbami. Odhoďte teda všedné farby, medzi ktoré patrí predovšetkým čierna, hnedá či šedá, a pripravte sa na skvelú farebnú kombináciu, ktorú vytvoríte predovšetkým s obľúbenými farbami, ako sú červená, žltá či ružová. Nebojte sa ani kombinácia červenej s ružovou – aj táto možno na prvý pohľad neladiace kombinácia si nájde svojich priaznivcov, ktoré určite oslníte.

Vyhnite sa však fosforovým farbám. Tento „trend“ vznikol len preto, aby sa zistilo, do akej miery bude úspešný. Zrazu sa uchytil, čo bolo naozaj zvláštne. Bohužiaľ sa však uchytil na takých kúskoch oblečenia, ktoré nie je vhodné nosiť, a síce crop topy alebo fosforové výrazné ponožky. Doteraz mnoho ľudí krútia nad tým, keď okolo nich prejde teenager a má na sebe akýkoľvek fosforový kúsok. Vymeňte teda túto žltú za obyčajne krásnu žltú. Práve tou totiž zažiarite – žiarite vždy s celým lookom, nemusíte to brať doslova.