Trikom ubrať kilá? Vieme to!

Tak po období hojnosti, prišiel čas na diéty a rôzne iné nepríjemnosti. A preto sme sa zamysleli, ako to urobiť aby sme si ubrali pár kíl a to bez námahy a obmedzovania. Je pravda, že to síce bude len v optickej rovine a váha bude ukazovať stále rovnako, ale aj tak to stojí za vyskúšanie, kým sa dostaví pravý výsledok. Čo myslíte?

Hlavný čarodejník

Jedným zo zaručených čarodejníkov, ktorý nám k tomuto triku pomôže, je prúžok. A to hlavne ten zvislý. Pokiaľ nájdete na svojej tele partie, kde je treba ubrať, oblečte ich do zvislého pruhu. Takže pokiaľ vás trápia široké stehná či väčší zadoček je potrebné obliecť zvisle pruhované nohavice. Dajte si pozor aj na šírku pruhov. Čím tenší tým je efekt lepší.

Čarodejníkov pomocník

Ďalším skvelým pomocníkom je podpätok. Tento kúzelník pomôže v prípade, že chcete opticky predĺžiť a stenčiť svoje nôžky. Budete prekvapená, ako vďaka podpätkom budú vaše nohy pôsobiť štíhle a pevne. V tomto období je pravdepodobné, že budete obúvať čižmy, preto sa treba vyhnúť tým nad či tesne pod kolená a siahnuť skôr po tých kratších.

Je tu ďalšie kúzlo, ktoré vám pomôže ubrať pár kíl. A teraz sa zameriame na horné partie. Či vás trápi podbradok, treba od neho odpútať pozornosť a hlavičku krapiet pretiahnuť. Vďaka dlhým, výrazným náušniciam to docielite. Ale ak tieto náušnice nasadíte, už vynechajte náhrdelník, aby ste nepôsobili preplácane. Tiež je potrebné siahnuť po svetri či blúzke s výstrihom v tvare písmena V. Tento výstrih vám uberie ako na podbradku tak aj pokiaľ je potrebné na poprsie a opticky vás tiež celkovo pretiahne.