Animal print alebo premeňte sa na šelmu

Letné teploty nabádajú k módnym experimentom. Už teraz si môžete premýšľať, čo si vezmete zajtra na seba av čom sa budete cítiť skvele. Čo by ste povedali na zvieracie vzory? Prebuďte v sebe šelmu!

Vek? Postava? Zamestnanie? Na to sa už dávno nehrá!

Kto ešte stále žije v minulom storočí a myslí si, že sa animal print k nemu nehodí z dôvodu vysokého alebo nízkeho veku, príliš veľa alebo príliš málo kíl, alebo pre jeho pracovné zaradenie, je vedľa ako jedľa. Osobitosť nepozná medzí a či nás niečo súčasná doba naučila, je to sebadôvera a vedomie, že každý deň je jedinečný. Počas pandémie sme si toľko priali vyjsť von a užiť si seba aj módu. ideme na to!

Vitajte v hadej koži

Tento rok sa vracia móda prelomu milénia, avšak v úplne novom vibe. Teraz už si ju môžeme dovoliť všetci, bez stigmatizácie nedokonalostí našej postavy alebo povahy. Áno, tak ďaleko sme ušli iba za dvadsať rokov! Fat shaming, teda vinenie a posmievanie sa niekomu za jeho plné krivky, je dávno minulosťou. Cítite, že si dnes prajete vziať outfit púštneho hada! Choďte do toho! Nezabudnite si sexi hučku a vyrazte do víru diania!

Prosím, zebru

Tento vzor patrí k obľúbeným kúskom, ktoré vám pridajú úsmev na tvár. Vezmite si na seba šaty alebo top so zebrou potlačou a nie je možné, aby ste dnes nezažili aspoň jednu dobrú správu. Vystúpte z MHD o jednu zastávku skôr a pozorujte sa vo výkladných skriniach. Šelma. A krásna!

Zvieracia kombinácia

Zvieracie vzory nebolo predtým možné medzi sebou kombinovať. Vždy platilo pravidlo, že k sukni s potlačou si treba vziať jednofarebný top. Zabudnite na to! Levharta pokojne skombinujte s košeľou s pierkami. A ešte si k tomu dajte maxi okuliare s iným zvieracím vzorom. Dnes žiarite!

Woow, zvieracia ríša sa vám skláňa. Skvele ju reprezentujete.