Plastiky, ktoré sa veľmi nepodarili. Čo známe tváre zrejme ľutujú?

Plastické operácie sa svojho času stali veľkým trendom. Ich výsledok ale nebol mnohokrát taký, aký by si ho celebrity predstavovali. Čo sa nepodarilo?

Bridget na nepoznanie

Denník Bridget Jones bol svojho času snáď najobľúbenejšou romantickou komédiou a Renée Zellweger sa vďaka tomuto filmovému hitu stala hviezdou. Nasledovalo ale niekoľko plastických operácií a herečka je dnes kvôli rôznym úpravám a výplniam síce o niekoľko rokov mladšia, úplne ale stratila mimiku. Navyše si vôbec nie je podobná! Podľa svojich slov ju reakcie okolia na jej súčasný plastický vzhľad devastovali.

Melanie má za sebou desiatky operácií

Bývalá manželka filmového Zorra Antonia Banderasa, herečka Melanie Griffith dnes vyzerá ako vlastná vosková figurína. Vo svojich 64 rokoch sa snaží síce vyzerať výborne, ale bohužiaľ sa na nej podpísali desiatky plastických operácií. Bola známa tým, že nezniesla jedinú vrásku. Kvôli svojej posadnutosti rýchlo za mladším vzhľadom dokonca prekonala rakovinu kože.

Pamela sa snaží vyzerať prírodnejšie

Keď sa povie Pamela Anderson, väčšina z nás si u tejto 54-ročnej dámy vybaví najmä jej obrovské umelo vytvorené poprsie. Pamela sa svojho času chválila aj výplňami pier, výplňami vrások a ďalšími zákrokmi. V kombinácii so silným líčením pôsobila veľmi lacno. V poslednej dobe ale išla do seba. Poprsie si nechala zmenšiť a zamestnala vizážistu aj stylistu. Teraz vyzerá mladšie o niekoľko rokov.

Nespoznáte pôvodné rysy v tvári

Donatella Versace je v šesťdesiatpäť štíhla ako prútik. Módna návrhárka sa celý život pohybuje medzi štíhlymi gazelami a niet divu, že sa jej nechce starnúť. To, čo ale urobila so svojou tvárou počas rokov, je už príliš. Jej starí známi by ju dnes už zrejme nespoznali. S botoxom a plastikami to skrátka prehnala.

Plastiky navždy zmenili život svetoznámym osobnostiam.