Kde zoženiete lacnejšiu obuv?

Lacné nakupovanie uprednostňuje mnoho z nás. Skrátka stále sa snažíme myslieť ekonomicky, a tak sa neustále rozmýšľame nad tým, na čom by sme mohli ušetriť. Na oblečení a topánkach – to nás vždy ako prvé napadne. Našťastie dnes existujú rôzne obchody, kde sa naozaj dočkáme toho, že sú tu nákupy o niečo lacnejšie a výhodnejšie ako inde. V akých obchodoch teda ušetríme hlavne na topánkach?

1. Primark

Ak sa v sobotu popoludní nudíme, potom by sme sa možno mohli rozhodnúť pre to, že sa vydáme v ústrety nakupovaniu do Drážďan. Práve tam sa totiž nachádza Primark – teda obchod, ktorý pozná každá žena veľmi dôkladne. Ide o unikátny obchod s dámskym oblečením, kde sú však úplne bezkonkurenčné ceny.

Ženy si tu prídu hlavne na to klasické basic oblečenie veľmi lacno, ďalej tu nakúpi mnoho, mnoho doplnkov a samozrejme aj množstvo veľmi obľúbených kabeliek. Topánky tu však nemajú konkurenciu. Vari si žena môže priať viac?

2. Decathlon

Pokiaľ ste milovníkom športu a hľadáte lacné, napriek tomu kvalitné športové vybavenie, potom sa rozhodnite navštíviť Decathlon, ktorý sa však už nachádza v Česku, a to hneď v niekoľkých mestách. Práve tu nájdete obuv skutočne lacnú, a to k akémukoľvek športu. Či už ste džokej, balerína, futbalista, hokejista, bežec, tramp alebo napríklad basketbalista či cyklista – rozhodne si tu prídete na svoje.

3. Wish

Ak vám nevadí dlhšie čakanie, potom sa rozhodnite nakupovať cez skvelý Wish. Ide o internetový obchod, kde ponúka produkty samozrejme z Číny. Je ale nutné podotknúť, že za tú cenu by ste si ich kúpili, aj keby boli odniekiaľ inokedy.

Avšak tu sa však na tovar čaká minimálne tri týždne, ale kto by na také unikátne lacné veci nečakal, že áno. Zamerajte sa hlavne na to, aby ste všetko oblečenie radšej dvakrát zmerali. Veľkosti tu totiž nezodpovedajú veľkostiam, ktoré máme u nás. Väčšinou si ich treba kúpiť o veľkosť či o dve väčšie veľkosti. Pri topánkach to však väčšinou sedí.