Schovej hlavu a buď v teple!

Je to tu. Zima už nám klope na dvere a treba sa na ňu poriadne vybaviť. Predsa len už nejaké tie mrazíky boli. Hrejivá bunda, šál, zimné topánky, oteplené nohavice, ale čo na hlavu? No odpoveď je jasná čiapka!

Ale mnohí z nás majú k čiapkam odpor už z detstva, keď nás mamičky nútili do čiapok, za ktoré sa nám mnohokrát spolužiaci smiali, alebo sme v nich v našich očiach vyzerali otrasne. Ďalšou nevýhodou bolo, že často neboli práve z príjemného materiálu.

Dnes je to ale inak! Čiapka je IN! A čím väčšia babuľa na čiapku tým ste modernejší a keď máte k čiapke aj skvelý šál. Nie je za čo sa predsa hanbiť. Na výber toho máme tento rok veľa a každý si nájde určite tú svoju. Môžete si vybrať, z mnohých príjemných materiálov, vzorov a farieb. Ale nad prírodnú vlnu jednoducho nie je. Tá má skvelé izolačné vlastnosti a je veľmi príjemná pre našu pokožku.

Bambula nielen pre deti

Nebojte sa obliecť čiapku s brmbolcom! Určite nie je iba pre deti. Trendom tohto roku je, rovnaká čiapka ako vaše dieťa. Je jasné, že volíme tak, aby pristala obom, a farby nie sú ani veľmi divoké, ale ani tmavé. Svetlosivá, hnedá alebo pokojne tyrkysová. Prečo by nie? Tieto čiapky sú ako športové tak elegantné. Hodí sa teda do mesta aj na hory. A čo je hlavné? Budete v teple!

Elegancia

Kto dáva prednosť elegancii, alebo sa jednoducho vie, že v čiapke s brmbolcom sa cítiť dobre nebude. Môže siahnuť po klobúku alebo barete. Nielen že budete za dámu, ale aj extra moderné. Barety a klobúky budú totiž hitom tohtoročnej zimy!