Telové silonky zahoďte

Mnoho módnych stylistov a poradcov vám na otázku, či nosiť telové silonky odpovie razantne nie. Inde vo svete sa ženy s týmto faktom zmierili, u nás sa to ešte len učíme. Zvyk je predsa železná košeľa. Je ale potrebné držať krok so svetom módy. Preto sa nebojte siahnuť aj po inej variante.

V kurze sú veľmi pestré farby, a ak siahnete aj po farebných pančuchách so vzorom určite neurobíte chybu. Je pravda, že nie všade sa tieto silonky ale hodí.

formálne akcie

Čaká vás formálne akcie a neviete aké silonky obliecť? Ak vám váš vkus velí jednoznačne a za každú cenu chcete telové silonky, dbajte na odtieňa. Odtieň telových siloniek by mal byť takmer totožný s vašou kožou. Mnoho žien siaha po tmavšie hnedé čo nepôsobí vôbec dobre.

Ak máte strach, že sa s odtieňom netrafíte, siahnite po istote a tou je čierna farba. Čiernu sa nedá nikdy nič pokaziť. Pôsobí veľmi elegantne a vyhnete sa dlhému výbere toho pravého odtieňa.

neformálne akcie

Chystáte sa na posedenie s kamarátkou či na jesennú prechádzku? Všetky neformálne akcie nabádajú k experimentom. Preto sa nebojte siahnuť po výrazných silonkách, ktoré dokážu dodať vášmu outfitu, ako sa hovorí šmrnc.

K niektorým farebným kombináciám treba trocha odvahy, ale verte, že si čoskoro zvyknete.

Či chcete urobiť svoje oblečenie ešte zaujímavejšie, skúste silonky s rôznymi vzormi a potlače. Krajkový vzor či malé bodky sú teraz veľmi v kurze. Takže doporučujeme vyraziť na nákupy a pár takých kúskov si pre chladnejšie dni zaobstarať.