Stavte na originálne tapety! Dokonale podčiarknu eleganciu vo vašom dome.

Túžite po zútulnenie vašej domácnosti, ale neviete akým smerom sa vydať? Pozrite na vaše steny. Ak sú prázdne, je na čase s tým niečo urobiť. Iste, máte možnosť na ne zavesiť rôzne rámčeky s fotografiami alebo plagáty s vašimi obľúbenými hercami či hudobnými interpretmi. Prečo ale neskúsiť niečo nové? Skúste staviť na originálne tapety! Ako zabezpečiť, aby boli vskutku originálne a pôsobili nevšedne a osobito? Navrhnite si ich sami! 

Ako na to? 

Firmy, ktoré sa zaoberajú grafikou a tapetami dnes svojim zákazníkom ponúka jedinečnú možnosť. A to navrhnúť si vlastné tapetu, ktorú im ich firma po zaslaní návrhu vytvorí. Ak teda túžite po osobité dekoráciu vášho domu, sadnite k počítaču a začnite pracovať na návrhu! Použiť môžete napríklad spoločné fotografie, z ktorých s trochou fantázie zostavíte nádhernú koláž. Tá potom môže zdobiť vašu stenu a nemusíte sa obávať, že spadne s každým buchnutím dverí, ako tomu je u zarámovaných a zavesených fotografií na stene. 

Kde tieto tapety umiestniť? Kdekoľvek vo vašom dome. Samozrejme ideálne na viditeľnom mieste. Ako to môže vyzerať v praxi? Predstavte si spálňu, kde s vašou drahou polovičkou spíte. Všade okolo vás sú prázdne biele steny a vy si uvedomujete, že pôsobí smutne. Rozhodnete sa teda pre tapety, pretože by vám visiace rámčeky nad hlavou neboli príjemné. Tiež si poviete, že tapety navrhnete sami a začnete premýšľať, čo by práve v tejto miestnosti mohlo zdobiť stenu. Nádherným riešením v tomto prípade je navrhnúť tapetu, ktorá budete obsahovať slová, ktoré vo vašom vzťahu mala veľký význam. Máte niekde schovaný milostný list, odkaz od vášho partnera? Môžete pasáž z neho použiť na tapetu a mať tak istotu, že tá čarovné slovíčka budete mát neustále pri sebe. Budete si ich môcť pred spaním prečítať. 

A ako vytapetovať kuchyňu? Vtipnú a praktickou možnosťou je odtlačiť na tapetu váš obľúbený recept, ktorý zvyčajne niekam založíte a následne hodiny hľadáte. Teraz už sa vám len tak nestratí. Na stenu do kuchyne môžete tiež zasadiť malú tabuľku, na ktorú môžete písať a mazať dobroty, ktoré treba nakúpiť.