Páni, okúzlite ženu na prvom rande – ako?

Páni, ak sa chystáte na prvé rande so ženou, ktorú by ste rozhodne chceli okúzliť, potom sa zamerajte na look, ktorý si oblečiete. Mnohým z vás sa iste môže zdať toto absolútne nepodstatné, ale prvý dojem má čo dočinenia aj s oblečením. Ak muž nedbá na to, čo má na sebe, pre ženu je to signál, aby sa od neho držala čo najďalej. Ak sa však muž vie obliecť, potom si môže byť istá, že sa doma denne nepotkává s mamičkou, ktorá sa o neho stará. 

Pre ženy je teda obliekanie dôležité. Hovorí o mužoch oveľa viac, než si myslia. Preto ak sa chystáte na prvé rande, riadne si premyslite, čo si vziať na seba. Každá snaha sa cení, ale každý preklep často odčíta bodmi na konečnom hodnotení. 

Keď mu si nie ste istí, čo by ste si mali na seba obliecť, prinášame pár rád, ktoré vám zaručene napovie, čo je dobré a čo nie. 

Čoho sa vyvarovať? 

Prvé rande býva väčšinou niekde v kaviarni, kde si dvaja rozprávajú o všetkom možnom, popíja kávu a vzájomne sa tak spoznávajú. Inokedy to býva nejaká večere či niečo podobné. Vďaka tomu, že sa väčšinou uchýlite do nejakého podniku, neodporúčajú sa hoci dnes veľmi moderné roztrhané nohavice. Až pôjdete na nejaký výlet, potom po týchto nohaviciach siahnite, ale na prvé rande nie sú práve dobrou voľbou. 

Vyvarujte sa taky divokým vzorom, ktoré bývajú väčšinou na košeliach. Jedná sa o tie klasické košele, ktoré na sebe majú exotické vzory, akými sú napríklad exotickí papagáje alebo iné exotické zvieratá. Mimo to sú tabu samozrejme špinavé tenisky alebo český módny hriech – sandále s ponožkami. 

Čo si vziať? 

Nikdy neurobíte chybu, ak si na seba dáte košeľu. Košele sa hodí úplne ku všetkému – je skvelá nielen do kaviarne, ale tiež do noblesný reštaurácie. Vyvarujte sa len nevšedným farbám, akými sú napríklad ružová alebo fialová či zelená. Samozrejme ak to bude vo vzore košele, potom sa tomu nebráňte – napríklad to tak býva u kockovaných košeľou. 

Čo sa týka obuvi, nebráňte sa teniskám, len vážne hľaďte na to, nech nie sú celé špinavé. Inak urobíte dojem napríklad so slip-ony alebo napríklad s obľúbenými poltopánkami, ktoré dnes nájdete v rôznych variantoch a spracovaniach.