Sam 73

Značka Sam 73 vznikla roku 2004 a prináša nám možnosť obliekať si pohodové komfortné oblečenie určené najmä pre šport a voľnočasové aktivity. Všetky milovníkov českých značiek a patriotov podporujúce náš trh a naše podniky potešíme informáciou, že ide o rýdzo českú firmu. Jej kolekcia vrátane celkového sortimentu navrhujú a pripravujú iba českí návrhári. Na začiatku stál tím skúsených a veľmi nadšených ľudí. Začali pripravovať kolekcie a pracovať na oblečenie, ktoré je šité ako na mieru práve českému vkusu, potrebám a dopyte. V roku 2015 sa stala táto značka víťazom súťaže Shop roka. 

Od Sam 73 až k vašim rukám 

Jednu predajňu nasledovalo mnoho ďalších a v súčasnej dobe sú roztrúsené v každom väčšom meste. Pokiaľ teda zháňate zrovna niečo nové na seba a potrebujete doplniť svoj šatník, u tejto značky Sam 73 nájdete presne ten kúsok, ktorý hľadáte, a po ktorom práve veľmi túžite. Mladistvá a veľmi svieži móda vám zaručí, že budete jednoducho stále v obraze. Tunajšie návrhári sledujú všetky najnovšie módne trendy a na pultoch predajní sa objavujú skvostné komfortné modely tej najvyššej kvality. Nájdete vždy presne to, čo sa práve vo svete nosí, v čom sa budete zaručene cítiť dobre a budete aj dobre vyzerať. 

Obliekajte značku Sam 73 

Značka Sam 73 plní všetky vysoké požiadavky klientov na kvalitu materiálu i precízne spracovanie pri tvorení strihu a pri šití. Oblečenie zaručuje komfort aj pohodlie, dômyselný neopozeraný dizajn a veľmi priaznivú cenu. Perfektne prepracované strihy vám dokonale padnú ako uliate. Moderné kúsky oblečenia, ktoré vás vždy zaujmú svojím špecifickým vzhľadom, vysoká kvalita používaných materiálov, atraktívne vzory, aplikácie, nášivky a naozaj svieže nápady jednotlivých modelov vás doslova uhranú. Značkové oblečenie vám zaručí, že akonáhle oblečenie raz vyskúšate, už nikdy nebudete chcieť iné. Značka Sam 73 ponúka dámske, pánske i detské oblečenie, topánky, doplnky, tašky, kabelky, krásne šperky a hodinky.