Aké bundy sa budú na jar nosiť?

Rozmýšľate o tom, že by ste si nakúpili už nový šatník na jar? Predsa len spomínané ročné obdobie sa nezadržateľne blíži, a tak sa rozhodne oplatí premýšľať nad tým, čo budete nosiť. Ak by sme sa mali pozrieť na aktuálne jarné trendy na tento rok, spomenieme rovno niekoľko búnd, ktoré sa budú jednoznačne nosiť. Predsa len bundy na jar patria, a tak sa nebojte ich vytiahnuť do ulíc, pokiaľ teda budú podľa posledných módnych trendov.

Všeobecne sa dá povedať, že moderné boli, sú a budú bundy známych, svetových, luxusných značiek, ako sú značky Blauer alebo Pinko. Avšak pri Armani bunda stojí za hriech. Pamätajte však na to, aby ste bundy nosili v takom trendy strihu, aký určuje módny svet.

Bombery sú nestarnúcim hitom

Ak by sme mali spomenúť jeden typ búnd, ktorý sa oplatí na jar nosiť, spomenieme rovno bombery, o ktorých sa dá už povedať, že sú doslova nestarnúcim hitom. Síce vstúpili na trh pravdepodobne pred troma rokmi, odvtedy sa však držia dlhodobo medzi trendmi a len tak z top trendov pravdepodobne ani nevyjdú.

V ideálnom prípade si kúpte bomber v tmavšom odtieni, vyhnite sa však klasickej čiernej farbe. Preferujte skôr bordový odtieň alebo vojenskú zelenú, ktorú ešte nemá každý.

Džínsové bundy sú taktiež hitom

Hitom tohtoročného leta budú samozrejme aj džínsové bundy, ktoré sa radia k hitom už taktiež nejaký ten piatok. Ak ste počuli o tom, že móda sa vracia do minulosti a čerpá inšpiráciu v sedemdesiatych, osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch, džínsové bundy sú toho jasným dôkazom a ukončia všetky vaše pochybnosti o danej informácii. Predsa len džínsové bundy sa nosili dávno v minulosti, teraz sa im vdýchol druhý dych a razom sa z nich stal trend, ktorý zo sveta módy pravdepodobne len tak rýchlo nezmizne ako kedysi.