V čom vyraziť na festival?

Leto sa nesie v znamení hudobných festivalov. Medzi najznámejšie v Českej republike patria ColoursofOstrava, Mastersof rock, Rock forpeople alebo České hrady. Každoročne priťahujú davy návštevníkov. Júlová ponuka bola bohatá, ale aj august má čo ponúknuť!!! Aj vy patríte k hudobným nadšencom, ktorí chodia za hudobnými zážitkami? Potom sa nezabudnite obliecť.

Buďte kreatívni a odvážni

Festivaly vás nabádajú k uvoľnenosti a spontánnosti. Odvážte sa ukázať svoju kreatívnu stránku. Máte jedinečnú príležitosť byť sami sebou, vystúpiť zo stereotypu a ukázať svoje uvoľnené ja.

Hudobné témy

Nebojte sa ukázať, čo sa vám páči. Máte v šatníku tričko s kapelou, ktorú ste si prišli na festival vypočuť? Potom ho určite nenechávajte doma. Chybu neurobíte ani s ďalšími modelmi a doplnkami, ktoré vyjadrujú vašu lásku k hudbe alebo konkrétnemu žánru či interpretovi.

Oblečenie a iné doplnky s motívom vášho obľúbeného interpreta, ktorý bude na festivale hrať, si môžete kúpiť aj priamo na miestach, kde sa festivaly konajú. Pridajte si pár stoviek do vrecka a urobte si radosť!

Myslite na pohodlie

Očakávate daždivé počasie? Mokré topánky by mohli spôsobiť nepríjemné prechladnutie a pokaziť vám zážitok z koncertu. Preto sa nebojte obuť si topánky. Ochránia vás pred mokrými nohami a môžu byť aj štýlovým doplnkom vášho oblečenia, ak sú jednofarebné, takže si ich môžete ozdobiť, ako sa vám páči. Dáždniky sú na festivale veľmi nepraktické, preto si oblečte pršiplášť alebo nepremokavú bundu.

Na druhej strane, ak očakávate tropické horúčavy, nezabudnite na klobúky a slnečné okuliare, ktorými môžete doladiť svoj festivalový vzhľad.

Či už sa oddávate rockovým baladám alebo melodickému popu, užite si festival, relaxujte a podľahnite kúzlu jedinečnej festivalovej módy.