Orsay

Značka Orsay je charakterizovaná neutíchajúci vášňou pre navrhovanie oblečenia žien. Je zárukou sviežeho, mladistvého, ženského, módneho a cenovo dostupného oblečenia, ktoré skvele dokáže podčiarknuť individualitu a osobnosť každej ženy. Najdôležitejšou súčasťou spoločnosti Orsay s jej klientkami sa denne odohráva vo viac ako 670 obchodoch, kde je dôraz kladený hlavne na to, aby sa tu zákazníčky cítili naozaj dobre. Zákazníčky by mali byť v kontakte s odborne vyškolenými pracovníčkami a zažiť pri nákupoch v obchode príjemný emocionálny zážitok. Značka Orsay to označuje ako Orsay feeling. Osobitý dizajn obchodu, veľmi prehľadná prezentácia tovaru a inšpirujúce zaujímavé výlohy sa starajú o príjemnú atmosféru pri nakupovaní. 

Orsay a dámske outfity 

Značka Orsay sa strhujúci vášňou navrhuje dámske outfity vhodné naozaj pre akýkoľvek a každú osobnosť. Vo 26. krajinách sa táto úspešná módna značka pre mladé ženy dokázala už presadiť. Tento úspech bol dosiahnutý skrze nadšené zamestnanca pre dámsku módu. Online shop vždy prezentuje tie najnovšie svieže módne trendy a osobité doplnky. Veľmi široký výber dámskej módy značky Orsay ponúka oblečenie pre tých, ktorí sa zaujímajú o módu. Vždy ponúka veľké množstvo aktuálnych módnych hitov. Módne štýly sú jednoduché, prirodzené, nekomplikované a všetky si zakladajú na individuálnom vzhľade. Značka Orsay nie je obľúbená len na základe vysokej originality modelov, ale aj pre svoju vysokú kvalitu tovaru a priaznivým cenám. 

Sortiment značky Orsay 

Sortiment značky Orsay sa zameriava na ženy a možno práve preto sú jej kolekcie celkom iné. Prevláda v nich viac ženskosť, ale i ležérnosť. Bežnou športovú módu tu ale nenájdete. Modely sú viac mladistvé a komfortné, napriek tomu je v nich vidieť elegantné línie a presne to, čo robí ženu ženou. Nešpecializuje sa na unifikovanú módu. Spoločnosť Orsay tak vytvára svet vhodný pre ženy a vo svojich predajniach s dámskym tovarom zachováva svoju naskrz ženskú intimitu. Značka Orsay ponúka výhradne dámske oblečenie, za to v širokom sortimente, dámsku obuv, tašky, kabelky, doplnky, šperky, hodinky a dámsku kozmetiku.