Žralok – najvhodnejšie zviera pre pánov

O žralokovi vie každý svoje. Jedná sa o morské živočíchy, s ktorými by sa málokto rád stretol. Nejedná sa ale len o živé tvory, tiež sa môžete stretnúť so žraločia značkou. Le Shark je veľmi obľúbenou prevažne pánsku značkou, ktorá dominuje svojím malým žraločkem prichytený na každom kúsky oblečenia. Je to niečo ako mať aligátora značky Lacoste na topánke. Rovnaký pocit za rovnaké peniaze. Páni ale môžu mať jedinečný pocit, pretože budú mať nejakú značku, ktorú dámy mať nemôžu.

Keďže sa blíži jar, iste budú aj muži chodiť po najrôznejších obchodných centrách, aby si zakúpili nové už trošku ľahší kúsky na teplejšie počasie. Určite sa budú zháňať po bundách. Voľte jednoznačne moderné kúsky a vyhnite sa škaredým koženkovým veciam. Radšej siahnite po bunde bomber, ktorá je obľúbená aj v mužskom svete a oslní úplne zakaždým.

Tiež si urobte zásobu mikín. Jarné rána sú stále ešte veľa chladná, preto sa neoplatí chodiť von len v krátkom rukáve. Hovorí sa, že prvé jarné dni sú pre našu imunitu jedny z najnebezpečnejších, preto nehazardujte so svojím zdravím. Podvečer počas jarných mesiacov býva taktiež veľmi chladný.

Nie je žralok ako krokodíl

Nakúpte si tiež dostatočnú zásobu obľúbených košeľou. Tie sú totiž vždy vhodnou voľbou na akúkoľvek udalosť. Kárované typy voľte na posedenie s priateľmi pri hokeja a piva, tie klasickejšie vezmite so sebou na večeru s partnerkou. Do kina alebo len do obchodu si potom vyberte typ, ktorý vám sedí lepšie. Tu už záleží len na vašej ľubovôle. S košeľou však budete vždy „in“ a nikdy s ňou neurobíte krok vedľa. Perfektne sa zladí k akýmkoľvek džínsom. Kárované verzia laďte napríklad k roztrhaným džínsom, tie kvalitnejšie vypasované voľte radšej k spoločenským nohaviciam. Vyvarujte sa opačné kombináciu. Chcete predsa pôsobiť moderne, nie zmätene a nevkusne. Ženy túžia po mužoch, ktorí majú štýl, nie odvahu vziať si niečo, čo už je dávno „out“.