S. OLIVER

Rok 1969 bol určite pre mnoho z nás dôležitý alebo prelomový. Prelomovým sa tiež stal pre nemeckú rodinu, ktorá v malom mestečku nazvanom Würzburg založila svoj malý podnik. Jednalo sa najskôr iba o dvadsaťpäť metrov štvorcových a o názov, ktorý bol prevzatý z knihy o Oliver Twist, a síce Sir Oliver. O desať rokov neskôr bola značka, ktorá už niesla skrátený názov s. Oliver, patentovaná, a tak sa obchodovanie rozbehlo na plné obrátky.

Prvý obchod mimo rodnú zem bol uzavretý až roku 1998, a to v Rakúsku. Nasledovali potom ďalšie pobočky po celej Európe. Spoločnosť sa rozširovala a neskôr zaviedla aj svoj e-shop.

Značka s. Oliver sa zameriava predovšetkým na módne oblečenie. V tejto kategórii si na svoje prídu ako mladší, tak staršia generácia. Najmä sú obľúbené topánky, ktoré sú veľmi elegantné. Ide tak o tenisky, tak o balerínky či členkovú obuv. Svojim jedinečným vzorom a jedinečnosťou tak zaujala naozaj široké spektrum ľudí.

S nadchádzajúce teplú sezónou určite prichádza na rad aj to, kde zohnať vhodné moderné a dobre padnúce plavky. Keď mu aj vás ťaží túto dilemu, tak sa mrknite do širokej škály ponuky práve tejto značky, pretože si určite nájdete aj tu to pravé. Tvary a vzory sú nestarnúci a stále trendy.

Ak túžite po kvalitných džínsach, ktoré doplnia váš každodenný outfit, aj pri tejto situácii mrknite do týchto predajní. Pohodlné džínsy sú totiž večné trauma mnohých žien. Hociktoré sú moc upnuté, druhé sú zase príliš deravé, ďalšie sa príliš krčí či robia nevhodná kolená. Ak nájdete tie správne, zladíte je naozaj ku všetkému. Tie zlé sú večným problémom.

A práve preto je tu značka s. Oliver. Práve tá totiž ponúka nielen džínsy, ale tiež aj bundy, kabáty a predovšetkým obuv. Už Nemárnite čas s každodenným premýšľaním, čo si na seba oblečiete. Myslite len na to, že vďaka tejto skvelej a kvalitné značke budete štýloví a trendy, či už si vezmete akýkoľvek kúsok!