DARA BAGS

Zohnať kvalitné a perfektne šitú kabelku je v dnešnej dobe naozaj katastrofa. Už si radšej ale nevybavuje dni, kedy to bolo ešte ťažšie. V roku 2008 sme len ťažko našli úchvatnú kabelku, ktorá by sa však radila k tým kvalitným. Pravdepodobne z toho dôvodu bola založená spoločnosť značky Dara bags. Tú založila odevné návrhárka Darina Ermisová, ktorú táto myšlienka nadchla v čase tehotenstva. Práve v tomto krásnom období ušila svoju prvú kabelku. Vďaka tomu, že sa táto kabelka chytila, sa šila stále ďalšie a ďalšie, a tak sa firma stále rozrastala. Zrazu už to nebol len jeden strih, ale zrazu to boli desiatky a následne stovky strihov, ktoré sa stali naozaj veľmi populárne.

Aj v súčasnosti všetko prebieha ručne šité a za každú raz kabelkou je vždy určitá skupinka ľudí, ktorí sa podieľajú tak na návrhu, tak na konečnom šitie. Ak teda hľadáte kúsok do vášho šatníka, u ktorého si chcete byť istí, že ho nikto nemá, siahnite jednoznačne po kabelkách tejto značky.

Originalita v každom kúsku

Shop Market Shopping Gift Brown Blank Bags

Veľakrát sa stáva, že sú naše denné looky jednoducho nudné. Preto sa snažíme o to, aby sme rozžiarili akýkoľvek outfit niečím, čo urobí náš vzhľad takmer nezabudnuteľným. Niekedy to chce pohrať sa farbami, inokedy musíme uvažovať nad nejakým kúskom, ktorý urobí náš look takým, aký si predstavujeme. Lenže nájsť nejaký skvelý doplnok býva naozaj fuška. Ženy väčšinou volia masívne náhrdelníky a náušnice, lenže ani tie nie sú niekedy práve vhodné. A tak sa skúsi zamerať na kabelky. Prevažne farebnosťou a tvarom môžu zapôsobiť a oživiť outfit.

Práve pre takéto situácie sú tu kabelky značky Dara bags. Tie vždy a s úplnou pompou vyrieši dilemy, ktoré sa týkajú toho, ako daný look vylepšiť a zdokonaliť. Originalita sa nájde v akomkoľvek kúsku, pretože žiadny nie je na chlp rovnaký. Jedinečnosť teda tiež stopercentne zaručená!