TILAK

História veľmi obľúbené značky outdoorového oblečenia Tilak siaha až do roku 1986, kedy Roman Kamler prvýkrát ušil na svojom šijacom stroji úplne prvý výrobok. Jednalo sa o domáce starostlivú prácu, ktorého poctivosť a pracovitosti sa zachovala až do dnešného dňa. Keďže sa jedná o českú výrobu, určite si výrobky obľúbite aj vy. Navyše heslom tejto spoločnosti je predovšetkým to, že zákazník je vždy a za každých okolností na prvom mieste. Keď mu túžite o bezchybnom spracovaní so 100% kvalitou, potom zamierte do obchodných reťazcov tejto parádny značky. Až sa pozriete na jeden taký výrobok, spomeňte si, že všetko začína precízne návrhársku prípravou, potom kroky pokračujú k dôkladnej strihové príprave a následne sa prechádza k naozaj báječnému šitie.

Tilak sa zameriava predovšetkým na outdoorové oblečenie, medzi ktoré sa radí prevažne oblečenie na hory, do prírody, active alebo ďalšie doplnky, bez ktorých sa na túrach za dobrodružstvom jednoznačne nezaobídete.

tilak
tilak

Predovšetkým horolezci a tí, ktorí milujú hory, iste ocenia klenoty v podobe špičkových horolezeckých búnd. Keďže sa značka zameriava ako na dámsku, tak na pánsku módu, preto si na svoje prídu obe pohlavia. Nielen bundu, ale aj ostatné vybavenie na hory nájdete v širokej ponuke tejto značky. Všetko sa šije v prijateľných a módnych farbách, preto si na svoje prídu aj tí, ktorí si len tak niečo neoblečú, pretože nechcú patriť do „out“ zóny. Všetky typy oblečenia sú nielen pohodlné, ale aj vždy podľa módnych trendov. Kombinácia červenej alebo žltej nájdete hneď zo začiatku ponuky.

Keďže sa jedná o outdoorové oblečenie, nemusíte sa báť, že by ste si úplne od inej značky museli vyberať obuv. Tá je totiž tiež v ponuke TILAK. Mimo to sa teda stretnete s doplnkami, ktoré taktiež potrebujete k rôznym športovým činnostiam ako na horách, tak v prírode. V ponuke teda nájdete aj doplnky a všetky potreby na ich údržbu. Všestranné šatky, prípravky pre vhodné pranie funkčných materiálov, fľaše na vodu či elegantné nože sú práve to, na čo sa značka Tilak zameriava (okrem teda, už spomínaného, ​​dámskeho aj pánskeho oblečenia do hôr či prírody).