So správnymi šperky zažiarite na nejednom plese

Konečne je po dlhej zime, ktorá sa tento rok naozaj vyznamenala. Teploty siahali nižšie a nižšie, až dosiahli mínus veku tridsatstyri stupňov Celzia. Ukrutná zima bola sprevádzaná snehovými nádielkami a veľkým poľadovicou, ktoré si vyžiadalo svoje obete na nejednej ceste u nás. Sneh predstavoval ale aj radosť, a to konkrétne detí, ktoré si konečne mohli užiť detských zimných radovánok vo forme sánkovanie, koulování alebo stavanie snehuliaka. Na svoje si prišli aj milovníci zimných športov, ktorí sa taktiež mohli vyblázniť na svojich obľúbených zjazdovkách. Teraz ale prišiel čas na to, aby sme zožali potrebné zimné vybavenie a vytiahli konečne niečo jarného. 

Ešte než to ale urobíme a zima tým definitívne skončí, užite si plesovú sezónu, ktorá je už teraz v plnom prúde. Oblečte si najúchvatnejšie šaty, ktoré doma nájdete a k nim si prikúpte nové dych berúce črievičky. Páni sa opäť môžu hodiť do gala. Tmavo modrý oblek s hnedým pásikom, hodinkami a stejnobarevnými topánkami sú skvelou voľbou, ktorá oslní nejedno ženské očko. 

Ak dámy nenájdu v obľúbených obchodoch to, čo hľadajú, mohlo by oživiť svoj minuloročný outfit napríklad pekným šperkom. Šperky totiž vždy rozžiari každý look a urobia z neho niečo iné a originálneho. Nikto teda nebude mať pocit, že ste si obliekli niečo, čo ste mali na sebe už minulý rok. 

Medzi najlepšie módne trendy patrí masívne náhrdelníky, ktoré rozžiaria vašu hruď. Voľte je ale adekvátne k celej róbe. Nesmie sa stať základná chyba, ktorá tkvie napríklad v inej farebnej kombinácii náhrdelníka a šiat. Hodinky pre daný večer nechajte doma, pretože tie sa k slávnostnému večeru naozaj nehodí. Navyše túto povinnosť nesie na svojich pleciach muž. Vy sa starajte iba o vkusnú kabelku, do ktorej schováte svoj mobilný telefón pre najdôležitejšie prípady. Tiež sa do nej musí vliezť rúž a zrkadlo – to len preto, aby ste sa vždy mohla presvedčiť o svojej kráse a či ešte trvá.