Vytiahnite sandálky – už je tu teplo!

Konečne nás dochytili to teplé počasie. Blíži sa nám apríl a podľa starého príslovia máme ešte zostať za pecou, pretože nejde o také teploty, ktoré by nám umožňovali brouzdat vonku len tak v tričku. Avšak súčasná situácia hovorí o niečom inom. Teploty nám totiž šplhajú k úžasným dvadsiatim stupňom a slniečko nám denne páli svojimi lúčmi do chrbta. Bol by teda hriech zostať len tak doma ležať pri obľúbeného seriálu. Samozrejme nás mnohokrát dôležité okolnosti nútia zostať doma, ale skúsme vždy aspoň na pár hodín preplížiť von. Ak vám to však nevyjde, tak sa zamerajte na jarné upratovanie a hlavne na obmenu šatníka, pretože tá s jarou prichádza úplne neodmysliteľne. Navyše sa blížia veľkonočné sviatky a aj k tým patrí prvotnej jarné upratovanie. Pokiaľ už robíte poriadok najmä v topánkach, nezabudnite vymeniť čižmy a členkové topánky za pohodlné tenisky. Ak už chcete byť zase trochu napred, skúste vytiahnuť nielen baleríny, ale tiež už aj žabky alebo sandálky. 

Sandálky budú opäť v kurze, a to v remienkové prevedení 

Sandálky sa radí k najobľúbenejšej letnej obuvi, pretože sa nejedná o ledabolo obuv, ako sú žabky, ale tiež sa v nich nepotíte ako v balerínkach. Jednoducho získate skvele prevzdušnenou obuv, ktorá navyše fantasticky vyzerá. Skvele sa hodí najmä k šatám, ale aj k sukniam – skrátka teda ku všetkému. Avšak každý rok sa nachádza na pultoch obchodov s obuvou len nejaké vycibrenej druhy, ktoré jednoznačne dominujú danej sezóne. Tento rok budú dominovať remienkové sandálky, nie také s tými najrôznejšími aplikáciami. 

Mimo to budú v kurze aj strieborné a zlaté sandálky, a tak teda ak na ne narazíte, hneď si ich kúpte do svojho šatníka – teda botníku. Príprava na leto by nemala byť nikdy podcenená, tak prečo sa na ňu nepripraviť už teraz? Veď skvelé kúsky sa už hrnú úplnou lavínou do obľúbených obchodov s obuvou!