Odstrašujúci príklady aneb v akých šatách do divadla určite nechodiť?

Niekoľko príkladov, ako sa dostať do divadla: pekná halenka, ideálna pre dobre vybavené sukne alebo nohavice, ale namiesto toho čierne legíny. Legíny určite nie sú rovnaké ako nohavice, ako niektoré ženy mylne myslia. Vonku nie je zvyčajne vôbec, nieto v spoločenskom prostredí, ako je divadlo.

Komfort je len doma

Príjemné popoludňajšie šaty, ktoré sa dokonale hodia do menej formálnych lodí. Nohy však namiesto toho nosia farebné tenisky. Čokoľvek, nepatrí k odpolednému predstaveniu detí.

Nechajte svoju prácu doma

Malé čierne v presnej dĺžke. Zdanlivo dokonalý dojem, ale je pokazený obrovským ramenným popruhom, zrejme plným firemných dokumentov z práce. Žena len zabudla dať ju do šatne.

Buďte opatrní, nie ste na stanici

Uniforma s krátkymi rukávmi – vhodná pre školiteľov alebo policajtov, ale nie pre divadelné predstavenia. Ak to vezmú, budú vyzerať ako Buranove ulice.

Je libo flirt? Nie!

Priehľadná blúzka s čiernou podprsenkou pod. Vezmite ju na firemnú párty, kde chcete flirtovať s kolegami, ale nie na Shakespearovej dráme. Možno si myslíte, že ste sexy, ale vaše okolie pravdepodobne nebudete cítiť tak.

Shining Platforms? Fuj!

Jednoducho vyzerajúce šaty s malými kvetmi – nič sa nehovorí, ale zdanlivo. Ak sa pozriete dolu, uvidíte masívne topánky na platforme s dvanástipalcovou pätou. Možno nejaká svetelná farba – možno ružová (ružová farba šiat je tiež v kvetoch). To nie je prípad! Niektoré ženy jednoducho interpretujú koncepciu člnov zvláštnym spôsobom. Na diskotéke to vyhovuje, rozhodne nepatrí do Národného divadla.

Vyholené džínsy? Brr …

Opotrebované džínsy, aj keď v kombinácii s peknou košeľou. Nikdy nezabudnite, že džínsy sú pôvodne pracovné odevy, kovboji a robotníci v 19. storočí. Keby ste mali v divadle kovového potu s lašou, pravdepodobne by ste boli rozrušení, ale tolerovali by ste to? Džínsy sú skvelé pre bežné oblečenie pre prácu, pre šport, pre prechádzky, ale nie pre operu.