10 Trendy trendu

Moderné ženy majú záujem držať krok s módnymi trendmi. V tomto roku došlo k niektorým zmenám a možno ste ešte neboli v tvojom obľúbenom. Výhodne bude vo väčšine oblastí preferovaná jednoduchosť a povaha. V tomto článku sa pozrieme na to, aké budú trendy v roku 2017.

1. Kovové náhrdelníky

Namiesto reťazí a perál. Krk tenkých drôtov bude ozdobený kovovými náhrdelníkmi a čím viac máte okolo krku, tým lepšie. Kovové náhrdelníky sa môžu kombinovať navzájom.

2. Šperky na oblečenie

Milovali ste ostré tipy? Máte ich nielen v ušiach, ale aj na páske a kdekoľvek môžete? Tak smutné správy pre vás – hroty vypnuté a nahradené slušnými šperkami. Môžete kombinovať rôzne druhy a tvary šperkov dohromady.

3. Contouring nahradil prírodný makeup

Prehnaný make-up je stonka, ktorá uprednostňuje prirodzený prírodný makeup bez zbytočného tvaru a obočia. Samozrejme, málo ľudí to verí, ak to bude.

4. Curly nahradil jemné vlny

Udržujte žiarovky hlboko vo vnútri skrinky, tento rok ich nebudete potrebovať, ak chcete držať krok s módou. Trendy sú veľmi jemné a prirodzené vlny.

5. Účesy – Návrat 90. rokov

Mimoriadne módne je uzol s voľnými prameňmi, zvlnená čiara, náhodne pletená polica alebo elegantný krátky strih.

6. Denim nahradil hodváb a zamat

Môžete tiež vyhnúť denim oblečenie v tomto roku. Silné a sametové materiály sú v móde, vedú eleganciu, lesk a jemnosť.

7. Klasika je späť v sukne

Nosenie klasických strihov a tvarov, ktoré zvýraznia vaše krivky. Nosenie šiat nahradí spodné prádlo v štýle šaty. V štýle spodnej bielizne sa rôzne osobnosti zdajú dlhšie. Sú odvážne a atraktívne!

8. Návrat klasiky tiež ovplyvňuje plášte

Nadrozmerné vrstvy nahradili klasické rezy a farby. Máte staré kabát niekde na zemi? Nájdite to rýchlo a nechajte ho čistiť v čističke.

9. Klasická kombinácia farieb nahradila netradičné

Skutočnosť, že topánky a kabelky nemajú rovnakú farbu, je stará vec, ktorá sa v tomto roku nelíši. Ak sa stále obávate experimentovať, vyberte čierne čerpadlá a napríklad sivú kabelku.

10. Tenisky sú vonku, vytiahnite topánky a topánky

Vysoké podpätky vyzerajú perfektne pre každú ženu. Preto noste tenisky, keď to naozaj vyžaduje situácia.