Prečo nemajú ženy hovoriť mužom do oblečenia

Koho by nepotešil pohľad na pekne oblečeného muža. Príjemná vôňa mu len pridáva bodíky. Vnímaví a pozorní muži vedia vyčariť úsmev, pohybujú sa s ľahkosťou a šarmom. Gentlemen nikdy nezabudnúť otvoriť žene dvere, keď nasadá alebo vystupuje z auta, podržať jej kabát pri obliekaní, prisunúť jej stoličku v reštaurácii – to všetko je prejav úcty a pozornosti. Vráťme sa, ale k téme. Na to, aby vzťah fungoval, je potrebných pár vecí, kde nesmie chýbať mužská príťažlivosť, z ktorej vyžaruje – moc / sila, status, dominancie, sebadôvera, charizma. To sa deje tým, ako veci robia, ako si vyjadrujú, čo si obliekajú.

Muži a obliekanie

Muži sa nemôžu obliekať ako ženy, ktoré svojim zjavom a odevmi signalizujú mladosti, plodnosť, nevinnosť. Skúste si páni obuť lodičky alebo make up, prípadne ukážte kolená. Koho tým zaujmete? Chlapov sa poväčšinou k móde stavia chladne. Móde moc nerozumie, a preto sa o ňu nezaujímajú. Žena áno, takže radí mužom, čo si majú obliecť. A tu je kameň úrazu. Ako by ste sa pýtali ryby na najlepší spôsob rybárčenie. Ryby to pochopiteľne nevedia, ale iní rybári áno. Pre ženy je dôležité, aby stále vyzerali mlado. Pre väčšinu mužov to dôležité nie je. Naopak, túži po tom, aby na nich bolo zjavné, čím si prešli a čo majú za sebou.

Muži prezentujú charizma, dominanciu a status

Stalo sa vám zaiste, že vás drahá polovičkapožádala, aby ste zladili oblečenie, keď sa chystáte do spoločnosti. Prečo o to ženy usilujú? Odpoveď je jednoduchá. Dávajú tak na vedomie ostatným ženám, že patríte k sebe. Možno budete vyzerať milo. Ale nebolo by lepšie, keby váš partner radšej vyzeral mužne? Móda je len nástroj, nie cieľ. Je to jazyk, ktorým denne komunikujeme.

Módne trendy

Čo sa týka módnych trendov, muži nemajú toľko možností, ako opačné pohlavie, a vďaka tomu si nemusí lámať hlavu s obmenou šatníka. A to je dôvod, prečo mužský šatník musí obsahovať, čo najviac nadčasového oblečenia. Dobre padnúce nohavice, biela košeľa, casual sako alebo blejzer, kvalitné opasok, pulóver v základnej farbe a samozrejme dobré topánky, je to čo muža „zachráni“ pri takmer akejkoľvek príležitosti. Pekné oblečenie len nestačí, pridajte osobné šarm, vtip a nenútenosť. No na stretnutie s takým mužom žiadna žena nikdy nezabudne.