Akých chýb sa vyvarovať v sexuálnom živote

Poväčšinou na začiatku je vzťah s mužom okorenený nezabudnuteľným sexom. Ale keď sa narodíděti, môže sa náhle v intímnej sfére manželov mnohozměnit. Únava, pocit, že ste po narodení detí menej atraktívne a niektoré ďalšie faktory môžu výrazne utlmiť sexuálny vzťah s manželom.

1. Vaše telo sa vám môže po pôrode zmeniť

Po pôrode, mnoho žien priberie na váhe, čo je často spojené s dojčením a hormonálnymi zmenami. Ku kilám navyše sa objavia aj koľkokrát celulitída a strie. Prsia sú ovisnuté, vlasy rednú. To všetko sa časom uvedie do normálu, nesmiete sa tým trápiť a kvôli tomu aj obmedzovať sex. Predsa pritom nie je dôležité, že máte nejaké kilá navyše. Psychológovia hovoria, že ženy sú najtvrdší kritici, a v dôsledku zmien vo vzhľade sa nemôžu uvoľniť, čo má za následok problémy v sexuálnom živote.

2. Spálňa nie je miesto na diskusiu

Manželstvo – vzťah, v ktorom má každý pravdu, nikto nechce ustúpiť, hádky sú na dennom poriadku. Ovšem je potrebné pripomenúť prostý fakt, že neexistuje nič, čo zabíja intímnom život manželov lepšie, ako domáce hádky a debaty v posteli. V posteli sa zbaví všedných starostí a uvedomte si, že vedľa vás leží osoba, ktorú milujete.Mnohé rieši aj zvodné prádlo, príjemná vôňa a romantické prostredie.

3. „Mami, oci, ja chcem spať s vami!“

Mnoho žien počas dojčenia pre väčšie pohodlie spí s dieťaťom. To je konečná v sexuálnom vzťahu, ak váš partner nebude ochotný prevádzkovať sex inde v byte a v inú hodinu. A ak už dieťa uložíte do postieľky v detskej izbe – zamknite sa, aby sa jeho starší súrodenec nechodil pýtať, prečo tak dýchate, prípadne bude mať smäd.

4. Nikdy sa nezabudnite starať o svoj vzhľad!

Vaša drahá silnejší polovička sa zamilovala, do krásnej a upravené ženy. A pokiaľ možno, tak by to malo zostať. Ani kilá navyše nevadí, ak máte zaujímavý účes, ste namaľovaná, krásne voniate a pekne sa obliekate. Šedivá myš nezaujme a časom bude nudiť aj zamilovaného partnera.

5. Buďte aktívny a snažte sa svojho muža stále niečím prekvapovať

Stereotyp vo vzťahu vedie k jeho koncu. Sú vám porno filmy odporné, ale vášho partnera rozohrejú? Tak sa pozerajte občas s ním. Vymýšľajte pri sexe novej polohy, sexy šaty hrá veľkú úlohu, stačí si obuť lodičky na vysokom podpätku a sieťované silonky. Fantázii sa medze nekladú!