Nezabudnite na parádu okolo krku

Móda samozrejme neznamená len nohavice, sukne, košele, blúzky, kabáty a bundy a veľa ďalšieho, ale aj topánky, ktoré k nej neoddeliteľne patria. Aké topánky sú v kurze a aké oblečenie k nim najlepšie padne? A aké módne doplnky frčia?

Podpätky akurát na behanie

Ženy, ktoré si práve veľmi nepotrpia na vysoké podpätky, môžu zajasať. Dnešná móda im praje. Všade sú k dostaniu lodičky či mokasíny s nízkym a širokým podpätkom. Teda také, ktoré tvoria skvelú oporu nohám a chrbtici. Nemusíte sa báť v nich behať celý deň po meste, práve naopak. Sú dostatočne pohodlné a nohy ani chrbát vás kvôli nim bolieť rozhodne nebudú. K nim sa dá vziať takmer všetko. Sukne rôznych dĺžok aj nohavice ako klasické, tak i skrátené dĺžky. Ovšem buclatější ženy by mali byť ostražité pri voľbe týchto lodičiek alebo mokasín a skrátených nohavíc. Takáto kombinácia by nemusela byť k ich postave príliš lichotivá.

Ozdobte sa tenkou šálom a elegantný kabelkou

Pokiaľ ide o módne doplnky, aj tie sa samozrejme objavujú. Horúcim trendom sú tenké šály, ktoré sa hodia k bundám či kabátikom. Kto si však myslí, že ho zahrejú, pletie sa. Ide len o ozdobu. Síce narobia parádu a vyzerajú slušivo naozaj, ale moc tepla bohužiaľ neprinesú. Lenže pre krásu sa musí trpieť, nie?

A čo kabelky? Veľké batohy a káble, do ktorých napcháte úplne všetko vrátane treba malého nákupu, tento rok neletí. Príliš in nie sú ani malinká listové kabelky. Najviac v kurze sú menšie kabelky presne akurát na kľúče, mobil a peňaženku. Dámy, ktoré majú vo zvyku napchať do káble aj všetky svoje pracovné papiere to príliš nepoteší. Na rozdiel od mohutných prepchatých vriec ale tieto stredné kabelky vyzerajú naozaj elegantne.