Skúste miesto náhrdelníka náušnice

Mnoho žien sa zameriava na svoje doplnky, keď si vyberajú každodenné outfit. Bohužiaľ niekedy nenájdu to pravé, aj keď majú náhrdelníkov hromadu. Častokrát sa však zameriavajú práve a len na retiazky a náhrdelníky a zabúdajú na iné kúsky, ktoré sú absolútne úchvatné pre rozžiarenie každodenného looku. Jedná sa predovšetkým o unikátny náušnice, ktorých má určite vo svojej šperkovnici každá žena naozaj hromadu. Náušnice skvele doladí všedný a nudné looky, aj keď sa tomu väčšina žien bráni.

Perličky už sa veľmi nenosí!

Medzi tie najobľúbenejšie druhy náušníc patrí jednoznačne perličky. Svoju jemnosťou nikdy ničomu neuškodí, pretože si ich mnohokrát ani nevšimneme. Pre mnohé ženy sú práve tieto druhy náušníc skvelé hlavne preto, že pocit, že majú nasadené náušnice, je úplne uspokojuje. Avšak už sa nejedná o taký veľký trend, ako tomu bolo treba pred rokom. Teraz dominujú masívne kúsky.
Keď sa povedia masívne šperky, väčšina žien si predstaví mohutné náhrdelníky všetkých farieb, ktoré môžu ľahko kúpiť cez rôzne internetové portály, ako je potrebné Ebay.com, za zlomok ceny. Väčšinou sa totiž masívne náhrdelníky dajú kúpiť v obyčajných predajniach za veľké ceny, a tak dajú ženy radšej prednosť mesačnému čakania a päťdesiatich korunám, než kúpu ihneď a utratenie tristo. Na dobré veci si skrátka je dobré počkať, a tak sa nemôžeme čudovať, keď na pultoch obchodov stále masívne náhrdelníky zostávajú. Bohužiaľ si pod masívnymi šperky ženy nepredstaví náušnice, ktoré sú teraz oveľa viac trendy ako napríklad práve ony spomínané náhrdelníky alebo náramky. Ak ste chodili na plesovú sezónu, iste ste si tohto kúsku všimli hneď na niekoľkých ženách. Väčšinou sa jednalo o kombináciu s šatami na ramienka, pretože práve v tejto kombinácii masívnej šperk úžasne vynikol. Keď máte holé ramená aj krk, nie je nič lepšie, než aby ste spojili svoje časti tela jednoduchým, ale zároveň veľa výrazným doplnkom. Náhrdelník je síce skvelý, ale ak máte načesanej vlasy hore, voľte jednoznačne práve náušnice, ktoré vyniknú oveľa viac. Pokiaľ si zvolíte dlhšiu typy, urobíte najlepšie.