Poltopánky doladí každý nielen elegantný vzhľad

S jarou prichádza aj obnova každého šatníka. Musí sa odstrániť tie zimné kúsky, pretože miesto na jarné novinky sa neurobí len tak samo od seba. Musí sa dbať na miesto aj v botníku, pretože noviniek je taktiež aj obuvníckom priemysle. Čím skôr sa do jarnej obmeny pustíte, tým skôr sa vám uľaví. Móda totiž nečaká na chvíľu, kedy sa umoudříte a rozhodnete sa konečne začať so zmenami a premenami zimného na jarné oblečenie. Zatiaľ čo vy prokrastinujete a nechávate túto zdĺhavú, ale nevyhnutnou aktivitu na neskôr, ona pridáva na trh najnovšie trendy, ktoré musíte mať, ale na ktoré nemáte miesto. Začnite sa teda púšťať do jarného upratovania už teraz, nech nemusíte novinky na pultoch obchodu doháňať. Potom totiž nemusíte nájsť potrebné svojej veľkosti alebo obľúbenú farbu.

V šatníku sa odohrá určite veľa zmien, ale zmeny tiež neminú i botník. Čižmy sa jednoznačne zmení za tenisky, ale aj za obľúbené poltopánky. Tie sú teraz veľmi trendy, a to najmä v osobitných prevedeniach. Jedná sa predovšetkým o metalovo strieborné sfarbenie. Ak ste zástancami predovšetkým čiernej farby, pretože práve tento tmavý odtieň považujete za svoju šťastnú farbu, musíte si uvedomiť, že cernotu treba rozbiť aspoň jedným kontrastným kúskom. Väčšinou sa volí čiernobiela kombinácia, ale táto kombinácia už nepatrí k tým trendy. Myslite na väčší kontrast – napríklad na čiernu a žltú alebo na čiernu a práve metalovo striebornú.

Predstavte si teda potrebné nasledujúce look – čierne úzke kotníkové nohavice, ktoré môžu a nemusia byť na kolenách roztrhnuté. Väčší oversize tričko, ktoré je zakasanou, a tak vytvára dojem, že je o číslo väčšie, než akú máte vlastne v skutočnosti veľkosť. Na vršok si oblečú oversize kabátik alebo teraz veľmi obľúbený kabát rovného strihu. Môžete zvoliť i klobúk, ale ten nie je podmienkou. Čierny batoh alebo batoh v kontrastných farbách je úplne skvelý a oveľa lepšie ako obľúbená kabelka. Navyše sa jedná o viac trendy kúsok. Ďalej zvoľte strieborné poltopánky, pretože tie vám zaručí originalitu, jedinečnosť a tiež akýsi duch elegantnosti.