Nesmrteľný rolák!

Tento módny kúsok je jednoducho nesmrteľný. Nosia ho ako deti, tak ženy aj muži. Keď sa na neho pozrieme zo stránky praktickosti, tak v chladnom jesennom či zimnom počasí je to skvelá voľba. Dnešný trh nám ponúka mnoho prevedení. Aký je ten pravý práve pre vás? 

Aký zvoliť? 

No čo si budeme nahovárať, keď roláku podľahnete, určite jeden stačiť nebude. Pre začiatok by mal byť základ jeden čierny a to tenký a priliehavý. Druhý rolák by mal byť hrubší a voľného štýlu. Môže byť buď viacfarebný, alebo tiež so vzorom. 

Ak si tieto dva druhy zaobstaráte, otvára sa vám obrovské množstvo rôznych kombinácií. 

Ako ho teda kombinovať? 

Kombináciou sa nám otvára mnoho. Jednou z možností je obliecť čierny, úzky rolák pod košeľu. Že sa vám to zdá zvláštne? Než túto variantu vyradíte, skúste si to. Vďaka čiernej farbe roláku môže byť košele takmer akákoľvek. K tomu sa nebojte obliecť džínsy a košeľu s rolákom ľahko zastrčiť. 

Ďalšia možnosť je na rolák obliecť sako. Tu volíme farby saka roláku buď kontrastné, a alebo tón v tóne. 

Ak sa vám pozdáva rolák voľnejšieho štýlu a z hrubšieho úpletu, vyberte ho skôr na menej formálne akcie. Môže byť ako jednofarebný v rôznych odtieňoch šedej či hnedej, alebo výraznejšie farby či vzoru. Ak zvolíte viacfarebnou variant, mal by byť zvyšok outfitu jednofarebný. Obliecť by sme mali do tohto roláku úzke nohavice, nebojte sa džínsov. Pozor si u tohto roláku musíte dať na zvolenú veľkosť. Ak zvolíte zbytočne veľkú veľkosť, aby rolák pôsobil voľným štýlom, mohlo by vám to opticky pridať nejaké kilá navyše, takže je potrebné dať si pri výbere veľký pozor.