Aké sú aktuálne módne hriechy, ktorých sa môžete dopustiť?

Móda je záležitosť väčšinou žien. Muži sa tejto oblasti väčšinou vyhýbajú, čo je škoda, pretože kto iný zaujme ženu, než dobre vyzerajúci muž. Ak sa páni vedia obliekať, potom ženu zaujmú na míle ďaleko. Niekedy sa nemusíte ani orientovať v móde, len to ale chce sa vyhnúť módnym hriechom, ktoré nás rýchlosťou blesku môžu doniesť do módneho pekla. Medzi také mužského módne hriechy patrí napríklad ponožky v sandáloch, čo je akési poznávacie znamenie Čechov. Ostatne medzi ďalšie sa radí košeľa s exotickými vzormi vtákov a iných zvierat. Nepleťme si však exotické zvieratá s rôznymi inými vzormi na košeliach. Tie sú totiž do istej miery aj vkusné – chce to však preštudovať módnych časopisov. 

Avšak aj ženy majú svoje hriechy, ku ktorým sa vo veľkej miere skláňa. Ženy si väčšinou dbajú na to, aby neurobili nejaký prešľap, ktorý by bohužiaľ znamenal to, že ich outfit nebude tak skvelý, ako si mysleli. Lenže mnohokrát aj vtedy, kedy si na look naozaj dbajú, sa do neho mihne nejaká drobnosť, ktoré si ony na prvý pohľad nevšimnú, ale druhí ihneď. Aké že to hriechy teda sú? 

silónové ponožky 

Mnoho žien nemá rado také teraz veľmi aktuálna ponožky, ktoré sú určené predovšetkým do balerínok, aby nešli vidieť, ale aby zároveň noha nezosmrdelo, ako je tomu zvykom, keď ste obutí v uzavretých topánkach naboso. Takéto ponožky však nie sú pre mnohé ženy sympatické, a tak sa väčšinou zameriavate na to, že si kúpite silónové ponožky k členkom. Tie sú však zradné. Ak si sadnete a vyhrnú sa vám nohavice alebo rifle, zrazu vám lemovanie ponožiek vyjde taky. Zarezané ponožky už nie sú nič pekného a ani štýlového a mnohokrát to celý look úplne zničí, bez toho aby ste si toho boli vedomé. 

Ponožky v balerínkach 

Ďalším šialeným módnym hriechom, ktorý sa rozbehol konkrétne teraz, sú ponožky v balerínkach. Tie sú naozaj šialenosť sama. Ponožky napríklad v poltopánkach, to je úplne niečo iné a rad žien si to bohužiaľ pletie. Ak zvolí farebné ponožky do balerínok, potom presne môže mať aj ponožky v sandáloch.