Druhy dámskych nohavičiek. Aké uprednostňujete vy?

Každá žena vie, že výber spodnej bielizne nie je práve ľahký. Zatiaľ čo podprsenky môžu ťahať a veľkostne nemusia sedieť, nohavičky väčšinou nesedia svojim tvarom. Mnohé ženy väčšinou už majú svojich favoritov a vedia, aké nohavičky im sedia, preto sa na ne pri nakupovaní zameriavajú. Možno ale viete len o pár druhoch, iné druhy nohavičiek vám unikajú. Preto vás s nimi zoznámime.

Bezšvové nohavičky

Bezšvovým nohavičkám sa tiež inak hovorí neviditeľné nohavičky. Dôvodom je to, že vďaka švom nejdú nikdy vidieť ani pod sebaviac upnutejšími nohavicami. Navyše vďaka tomu, že sú bezšvíkové, nerobia nepekné faldíky – skrátka len splynú s vašim telom. Bezšvové nohavičky sa najčastejšie nosia pod upnuté sukne alebo pod spomínané upnuté nohavice, oceníme ich najmä pri formálnejších chvíľach.

Tangá

Tangá pozná každá žena, na druhú stranu nie každá je ich favoritom. Možno povedať, ženy sa rozdeľujú na dve skupiny, a síce na tie, ktoré tangá milujú, a na tie, ktoré ich úplne nenávidia. Do akej skupiny patríte vy? Zatiaľ čo páni tieto nohavičky oceňujú, gynekológovia ich na druhú stranu preklínajú.

Brazílky

Dnes veľmi obľúbený druh nohavičiek. V type brazíliek sa tento rok tiež vyrábal spodný diel plaviek. Jedná sa o vkusne strihané nohavičky, ktoré sú nielen pohodlné, ale aj sú sexy. Sú vykrojené, ale neodhaľujú viac, než odhaľovať majú. Ženy sa v nich tak môžu cítiť príjemne a môžu sa na ne spoľahnúť.

Sťahovacie nohavičky

Ženy s väčším bruškom ocenia takzvané sťahovacie nohavičky alebo sťahovačky. Nevyzerajú síce na prvý pohľad pekne, vyzerajú ako bombarďáky našich babičiek, ale na druhú stranu perfektne zakryjú to, čo zakryté má byť – a to aj faldíky, ktoré nechcete ukázať svetu. Aj keď nie sú na pohľad lákavé, ako už bolo spomenuté, nikto ich ale vidieť nemusí a každá žena sa vďaka nim môže cítiť štíhlejšie a pôsobivejšie.