Nohavičky von!

Všetci to vieme. Móda sa točí stále dokola. Teda sa nám opäť vráti niečo, čo sme potrebné milovali, ale tiež aj to čo sme odsudzovali a hovorili, že toto si v živote neoblečie. A ono ouha, za pár rokov si v tom kráčame po ulici a sme pyšné, ako nám to pristane.

Aj teraz sa k nám blíži opäť jeden módny hit, ktorý mal ako svoje odporkyne, tak žeravé nositeľky. Lámete si hlavu, čo by to mohlo byť za tak kontroverzné módu, že nás rozdelila na dva nezmieriteľné tábory? Tak my vám to prezradíme, sú džínsy s prekliato nízkym pásom.

Pupky a nohavičky von

Pomaly, ale isto sa už začínajú objavovať na známych osobnostiach a teda je to predzvesť toho, aké ďalšie módne šialenstvo nás za chvíľu čaká.

Džínsový materiál sa proste neopozerá, a preto sa jeho módny strihy stále striedajú a vracia. Preto je treba nebáť sa a skočiť do toho po hlave. Takže je potrebné si nakúpiť džínsy s nízkym pásom. Avšak je tu treba byť dosť kritickí k svojej postave a zvoliť správne, ako nízke si nohavice môžeme dovoliť. Chceme predsa len očariť a zaujať a nie sa zosmiešniť.

Potom k tomuto trendu je možné pripojiť niečo odvážneho a veľmi sexy. Ak patríte medzi tých, čo nejdú s davom a chcú zaujať, tu je vaša príležitosť. Týmto trendom sú vykukujúce nohavičky. Samozrejme už na prvý pohľad musí byť jasné, že je to účel a nie trápna nechcená náhoda. Nohavičky by mali byť sexy a výrazné. Musíme uznať, že na to bude treba dosť odvahy a prípravy na kritiku, ale skúsiť sa má predsa všetko nie?