Šaty a zimné topánky idú pekne dohromady. Akých kombinácií sa nebáť?

Mnohé ženy, najmä teda milovníčky šiat, sa nechceli v žiadnom prípade vzdať tohto kúsku a vhodiť ho s príchodom zimy do hĺbky ich skríň. Naopak. Zatúžili ich vynosiť aj počas zimy, pretože počuli, že kombinácia šiat a zimných topánok je úplne fantastická. A napokon to, čo sa počulo, bolo pravdivé. Poďme si prezradiť konkrétnu kombináciu obľúbeného módneho kúsku s obutím, ktoré si hravo poradí aj s vysokými kopami snehu.

Vyššie kožené čižmy dokonale sedia k pleteným šatám

Tohtoročná zimná sezóna sa nesie v znamení pletenín. Dámy, pokiaľ vo svojom šatníku nemáte kvalitné pletené šaty, je načase pre nich zamieriť do obchodu, kde si ich zaobstaráte vo farbe, ktorá vám dokonale pristane. Nemusíte sa obávať toho, že by ste práve šaty nemali, s čím vynosiť. Nemusíte si k nim brať iba lodičky alebo mokasíny, dokonale sedí k vyšším čižmám ku členkom, ktoré budú vyrobené z kože.

Nemusíte vždy vsádzať na podpätky, vyššie čižmy môžete vziať aj s rovnou podrážkou. Ak ste ale nízke postavy, potom menší podpätok bude na mieste.

Širšie nakrčené čižmy a úpletové šaty

Už dlhšiu dobu platí, že úpletové šaty sa nám vrátili do módy. Sú obrovským trendom, do ktorého sa zamiluje každá štíhla aj plnšia dáma. Ak sa týchto obľúbených šiat nechcete vzdať, v zime sa ich nebojte skombinovať s vysokými, nakrčenými čižmami, ktoré budú na naozaj pohodlnom blokovom podpätku.

Ak by sme mali byť konkrétnejší, spomenieme kombináciu zelených šiat a hnedých čižiem. Táto kombinácia je úplne fantastická a človek sa do nej musí na prvú dobrú zamilovať.

Midi šaty idú dokonale s kovbojskými teniskami

Ak vám vo vašom šatníku driemajú skôr takzvané midi šaty, potom ich doplňte o kovbojskú klasiku. Zatiaľ čo v lete sa k midi šatám obúvali tenisky, kovbojské tenisky budú gólom do čierneho počas chladného ročného obdobia.